Urodziny w Forbet

Żeby w dniu urodzin użytkownicy Forbet czuli się wyjątkowo, bukmacher przygotował dla nich wyjątkowy prezent.

Bliskość z graczami nie oznacza tylko służenia ofertą zakładów. Bliska więź to przeze wszystkim bycie razem w codziennych wydarzeniach. Z myślą o urodzinach – jednych z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka, Forbet stworzył specjalny podarunek dla solenizantów.

Urodziny w Forbet

Każdy użytkownik, który wykazuje się chociaż niewielką aktywnością w ramach konta w Forbet, może spodziewać się urodzinowego giftu.

Promocja obowiązuje od 22 listopada 2018 roku do odwołania. Dotyczy klientów, którzy w ostatnich 3 miesiącach wpłacili minimum 100 złotych depozytu i co najmniej raz nim obrócili do dnia poprzedzającego dzień urodzin.

Wszyscy, którzy spełnili wyżej wymienione warunki, otrzymają bonus urodzinowy w postaci 20 złotych. By wypłacić środki pochodzące z premii, użytkownik musi dokonać dwukrotnego obrotu po kursie minimalnym kuponu o wartości 2.0.

Nagrody urodzinowe przypisywane są graczom codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach pracy działu obsługi klienta.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button