Totalbet Lucky Look, czyli pieniądze za logowanie na konto!

Jeszcze nigdy nie było tak łatwo o bonus! Logujesz się na konto w Totalbet i odbierasz – do zdobycia jest ponad 1000 złotych!

Totalbet Lucky Look, czyli pieniądze za logowanie na konto!
Totalbet Lucky Look, czyli pieniądze za logowanie na konto!

Totalbet bonusy – promocja online

W ramach promocji Lucky Look każdy gracz zarejestrowany u bukmachera Totalbet może niespodziewanie otrzymać premię na obstawianie. Im częściej prezenty nie będą odbierane, tym pokaźniejsze będą sumy do zgarnięcia w późniejszym czasie!

Bukmacher Totalbet każdego dnia losuje pięć osób, które zdobywają bonus. Jeżeli nie odbiorą kasy w godzinach 19-20, prezent przepada i następnego dnia trafi do kogoś innego!

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Na pewno masz swoje pewniaki dnia, które chciałeś zagrać. Może właśnie akurat teraz masz gorszy okres i brakuje ci kasy? Promocja Lucky Look może pomóc ci wyjść z opresji.

Loteria Totalbet. Ponad 1200 PLN do zgarnięcia!

Uwaga! Jeżeli nie odbierzesz nagrody, nadal będziesz mógł ją otrzymać kolejnego dnia, ale pod warunkiem, że znów zostaniesz wylosowany. Szanse na taki scenariusz są bardzo nikłe, dlatego tak ważne jest, by codziennie logować się do buka i sprawdzać stan konta.

Tak wygląda tabelka pokazującą, kto zdobył nagrodę i ile ona wynosiła. Jak widzicie, Totalbet informuje też, czy premia została odebrana czy też przechodzi na kolejne losowanie!

Totalbet losowanie wyniki
Totalbet losowanie wyniki

Na ten moment do zdobycia jest już ponad 1200 złotych, a nie jest powiedziane, że wkrótce ta sytuacja jeszcze bardziej się poprawi! :)


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button