Aktualne promocje popularnych podmiotów

Polscy bukmacherzy online już od dawna traktują swoją ofertę promocyjną jako wabik dla nowych użytkowników i coś, wokół czego obracają swoje własne kampanie marketingowe. W dzisiejszych czasach jednak nie wystarczy, że bukmacher wychodzi z ciekawymi propozycjami dla nowych typujących. Równie istotne (przy tak łatwej rejestracji i zmianie buka) jest dla niego również utrzymanie przy sobie stałych i obstawiających najwięcej klientów. Właśnie to sprawia, że konkurencja na polu bonusów jest w Polsce olbrzymia. My zamierzamy przyjrzeć się jej z bliska. Na tapetę wzięliśmy dziś trzech bukmacherów – Fortunę, Betfana oraz eWinnera. Postaramy się przedstawić i ocenić ofertę każdego z nich wskazując, czy tak naprawdę jest ona godna uwagi.

Aktualne promocje popularnych podmiotów

Pamiętaj: doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że na to, czy bonusy bukmacherskie są solidne czy nie wpływ ma nie tylko ich wartość, ale też wymagania, jakie im towarzyszą. Wzięliśmy to pod uwagę w naszym przeglądzie.

Fortuna – stałe bonusy w ofercie

Fortuna jest jednym z tych bukmacherów, którzy działają na naszym rynku od dłuższego czasu, a których oferta promocyjna jest adekwatna do pozycji, jaką na nim zajmują. Główną mocą Fortuny jest jej bonus powitalny, za pośrednictwem którego jesteśmy w stanie otrzymać zakład bez ryzyka. Bukmacher zwróci nam nawet 600 złotych, jeśli nasz pierwszy zakład okaże się przegrany (100% naszej stawki). Co więcej, buk przyzna nam również nawet 200 złotych w dodatkowych środkach za drugi depozyt (50% jego wartości – maksimum osiągane przy wpłacie 400 złotych).

Fortuna to jednak nie tylko bonusy bukmacherskie dla nowych graczy. To także świetnie zorganizowany program lojalnościowy, w ramach którego za każde wydane 2 złote otrzymamy 1 punkt – a po zebraniu odpowiedniej ich ilości możemy je wymienić na nagrody. Za samą rejestrację otrzymamy 2800 punktów, stanowiące równowartość 20 złotych.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Wachlarz promocji Fortuny jest jednak znacznie szerszy. Promuje ona granie kuponów akumulacyjnych (im więcej zdarzeń, tym większy bonus), ale też polecanie jej usług znajomym (nawet 400 złotych do zyskania). Co więcej, organizuje Happy Hours, w ramach których jesteśmy w stanie grać bez podatku. Oferta promocyjna tego buka jest więc bardzo wszechstronna, zróżnicowana i po prostu atrakcyjna.

Nasza ocena stałej oferty promocyjnej Fortuny: 9/10

ZOBACZ WIĘCEJ:

Betfan – promocje dla stałych użytkowników

Betfan to bukmacher bardzo nowoczesny i na pewno stawiający na solidną ofertę promocyjną. Tak, jak u większości, jej elementem centralnym jest bonus powitalny, który oferowany jest na bardzo klarownych warunkach. Obraca się on wokół cashbacku – możemy pozyskać zwrot nawet 600 złotych za pierwszy zakład (to 100% naszej stawki za niego) – wystarczy, że okaże się przegrany, a stawka na nim to od 50 do 600 złotych (dokładnie tyle musi  wynosić pierwsza wpłata). To jednak nie wszystko. Ustawiając stawkę 60 złotych możemy zagrać za jeden freebet, wygrana z którego trafi bezpośrednio na nasze konto główne. Buk promuje również naszą drugą wpłatę, przydzielając nam bonus 100% jej wartości (maksymalnie 1000 złotych). Środki będą nasze dopiero po spełnieniu wymagań obrotowych.

Betfan to nie tylko oferta dla nowych graczy. Świetnie przedstawia się jego bonus “Więcej grasz, więcej masz”, po który możemy sięgać każdego tygodnia. Po spełnieniu warunków (obstawianie za kwotę 39 zł po kursie minimalnym 2.0 (na pojedyncze zdarzenie 1.25) po 3 dniach typowania otrzymamy 10 zł, po 4 – 15 zł, po 5 – 20 zł, po 6 – 39 zł, a po całym tygodniu codziennego obstawiania – aż 79 zł. Po ofertę tę możemy sięgać każdego tygodnia. Betfan to oferta przyjazna, jasna i po prostu ciekawa.

Nasza ocena stałej oferty promocyjnej Betfan: 8/10

eWinner – stała oferta promocyjna

eWinner to kolejny bukmacher, który posiada bardzo rozległą ofertę promocyjną. Podstawowym jej aspektem jest możliwość obstawiania bez konieczności płacenia podatku – możemy to robić codziennie, przez cały dzień, ale tylko w zakresie koszykówki oraz e-sportu. Co więcej, w każdy piątek jest to możliwe w zakresie każdej z dyscyplin – ale tylko przez aplikację mobilną i wyłącznie w godzinach 12:00 – 18:00.

ZOBACZ: Betcris kod promocyjny

Bonus powitalny u bukmachera eWinner powiązany jest z drugą wpłatą – buk może przyznać nam nawet 500 złotych, zależnie od jej wartości. Ilość środków pozyskanych za pośrednictwem tej promocji to połowa kwoty pierwszej wpłaty. Maksimum za jego pośrednictwem pozyskamy przy wpłacie 500 złotych. Co jednak ważne, konieczne jest spełnienie aż dwóch warunków obrotowych – sam bonus pozyskamy dopiero po zagraniu za równowartość wpłaty (kurs minimum to 1.50), a pozyskane środki będziemy musieli obrócić aż sześciokrotnie (minimum 2.50 kursu na pojedyncze zdarzenie). Bonus ten jest zatem dość wymagający – zwłaszcza w kontekście tego, ile daje i co oferują najlepsi bukmacherzy online w Polsce.

eWinner to jednak również wiele promocji tymczasowych, powiązanych z aktualnymi wydarzeniami sportowymi. Jeśli więc obstawiamy stosunkowo często, na pewno znajdziemy tutaj bonus dla siebie.

Nasza ocena stałej oferty promocyjnej eWinner: 6/10

5 / 5. Ocen: 5

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button