Bonus powitalny od Forbet

Już dziś będzie mieć miejsce najważniejszy mecz w Serie A, czyli spotkanie Juventus – AS ROMA. Dla nowych klientów Forbet, którzy mają ochotę poznać smak zwycięstwa, bukmacher przygotował nagrodę na dzień dobry!

Bonus powitalny od Forbet

Darmowy bonus w Forbet

Osoby, które założą konto w Forbet, otrzymają bonus powitalny w wysokości 20 złotych. Każdy gracz, który zarejestruje się na stronie buka, otrzyma dostęp do specjalnej oferty dla nowych użytkowników.

Promocja obowiązuje w dniu 22 grudnia 2018 roku i kończy się minutę przed północą. Premia dla graczy zostanie przyznana automatycznie po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zalogowaniu się na konto.

sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

By wypłacić środki z bonusu, należy obrócić nimi jednokrotnie po kursie minimalnym 2.0. Czas na postawienie środków wynosi 7 dni.

Legalny bukmacher online Forbet zaznacza, że zastrzega sobie prawo do podejmowania subiektywnych, indywidualnych decyzji dotyczących usunięcia użytkownika z udziału w promocji.

Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w ramach działalności jednego klienta, jednego gospodarstwa domowego, jednego gracza, oraz jednego adresu IP.

Każdy klient, próbujący w jakikolwiek sposób nadużywać ofertę, bądź łamać regulamin promocji, będzie karany wykluczeniem z wydarzenia, zamknięciem konta gracza, oraz anulowaniem wszelkich wygranych z nim związanych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button