Fortuna godziny otwarcia w Święta 2018

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla wielu rodzin w Polsce, zwykle spędza się go z rodziną przy Wigilijnym stole. Jednak nie dla wszystkich jest to odpoczynek, część osób oprócz kolacji Wigilijnej ma w głowie również bukmacherkę. Dlatego na pytanie czy Fortuna i STS jest otwarta w Święta 2018 mamy tą o to krótką ściągawkę.

fortuna czy otwarta w święta 2018
Czy Fortuna i STS są otwarte w Święta 2018?

Czy Fortuna i STS jest otwarta w Święta 2018?

Bukmacher Fortuna jak i inne pozostałe zakłady bukmacherskie w Polsce: STS, Totolotek, LVbet czy też Superbet mają otwarte swoje punkty w poniedziałek 24 grudnia czyli w Wigilię. W tym dniu bez problemu będziemy mogli pójść do punktu Fortuny czy Totolotka i obstawić w Wigilię bo będzie otwarte od 9.30 do 14.30.

Natomiast we wtorek 25 grudnia, czyli w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia wszystkie punkty stacjonarne Fortuny, Totolotka i innych bukmacherów będą nieczynne. Zamknięte punkty naziemne bukmacherów w Święta to nic nowego, tak jest każdego roku, więc i tym razem nie mogło być inaczej.

Jeżeli chodzi o drugi dzień Świąt, czyli środę 26 grudnia to tutaj jest inaczej, jest to wiadomość jeszcze nie potwierdzona, ale prawdopodobnie w ten dzień punkty stacjonarne bukmacherów (Fortuna, STS) będą otwarte, może nie w pełnym wymiarze godzinowym, ale np. od 09.30 do godziny 14.30.

W Nowy Rok 1 stycznia 2019 roku punkty stacjonarne bukmachera Fortuna będą zamknięte, dopiero na następny dzień, czyli 2 stycznia będą otwarte w normalnych godzinach. Inni bukmacherzy mają 1 stycznia otwarte punkty, możesz sprawdzić które w tym artykule.

__________
źródło: zakłady bukmacherskie

Tags

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500
close-image
Close
Close