Jaki kod promocyjny podać w Betclic Polska?

Zakładasz konto w Betclic i przed tobą rubryka, w której wpisuje się kod promocyjny? Dowiedz się więcej na ten temat!

Jaki kod promocyjny podać w Betclic Polska?
Jaki kod promocyjny podać w Betclic Polska?

Betclic kod promocyjny

Przygotowany przez Betclic kod promocyjny jest dostępny dla wszystkich chętnych, którzy mają prawo do założenia konta u bukmachera. W formularzu rejestracyjnym od razu pojawia się informacja, czy wykorzystany kod jest aktywny, czy nie!

Aktualny kod promocyjny Betclic brzmi KOD550 – taka nazwa bierze się stąd, że bukmacher dla nowych graczy przygotował cashback do 550 PLN w przypadku porażki w pierwszym zagranym kuponie.

Promocja powitalna, podobnie jak kod promocyjny, dostępna jest tylko dla nowych graczy. Jeżeli przy rejestracji nie wpiszesz słowa bonusowego KOD550, w późniejszym czasie nie będziesz miał już takiej możliwości.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Cashback i KOD550 w Betclic Polska

Cashback BetClic jest ostatnio bardzo popularny w naszym kraju. Jeżeli jeszcze nie czytałeś, co takiego się z nim wiąże – możesz to sprawdizć na naszej stronie!

Dzięki rejestracji możliwe jest korzystanie z dostępnych na stronie BetClic transmisji za darmo! To interesująca wiadomość, gdyż mało jest takich miejsc w internecie, które bez opłat pokazywałyby legalne relacje wideo z wydarzeń sportowych!

Rejestracja w Betclic to nic trudnego. Wystarczy chwila, by rozpocząć o obstawianie u tego legalnego bukmachera!

Obstawianie meczów w Betclic

Jeżeli ktoś jeszcze nie miał okazji obstawiać meczów w Betclic, prawdopodobnie odczuwa przed tym pewne obawy. Jest to uzasadnione, bo przecież każdy z nas nie czuje się komfortowo, gdy czegoś zbyt dobrze nie zna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najważniejsza wiadomość jest taka, że obstawianie w Betclic Polska jest legalne. Nic nam nie grozi za postawienie jednego czy wielu kuponów, bo firma Betclic posiada licencję Ministerstwa Finansów.

Do obstawiania nie potrzebujemy w zasadzie niczego poza darmowym kontem typerskim. Jak już się o tym przekonaliście, można je założyć z kodem promocyjnym i na start otrzymać zwrot w razie przegranej.

Jak postawić LEGALNIE kupon w Betclic? ZOBACZ VIDEO:


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button