Betfan daje 3000 PLN + 100 PLN na start! Kod promocyjny „BETFAN”

Legalny bukmacher Betfan daje nowym graczom bonus 3000 PLN, a do tego nawet 100 PLN jako freebet. Wszystko, co jest potrzebne to kod promocyjny „BETFAN”!

Betfan daje 3000 PLN + 50 PLN na start! Kod promocyjny "BETONLINE"
Betfan daje 3000 PLN + 50 PLN na start! Kod promocyjny „BETONLINE”

Betfan promocja powitalna

Zakłady Bukmacherskie Betfan to w stu procentach polska marka. Działa na naszym rynku zgodnie z prawem, dlatego nie trzeba martwić się o to, że łamie się przez nią przepisy. Nic dziwnego, że sporo osób szuka aktualnie informacji o tym, jaki dostępny jest w Betfan bonus powitalny i co należy zrobić, by z niego skorzystać

Betfan kod promocyjny to „BETFAN„. Co takiego daje? Pozwala na zdobycie freebetu w wysokości 100 PLN. A to wszystko w pierwszym zagranym kuponie na stronie bukmachera.

betfan kod promocyjny
betfan kod promocyjny

Oferta jest jedyna w swoim rodzaju. Nigdzie indziej nie można otrzymać tak dużej premii za samo wpisanie nazwy bukmachera! Plusem takiego kodu promocyjnego jest także to, że łatwo go zapamiętać!

Kod promocyjny w Betfan. Premia na 2020!

Jak działa Zakład Bez Ryzyka na stronie marki Betfan. Oto co jest potrzebne:

  1. Konto na stronie Betfan.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego BETFAN
  3. Zagranie kuponu z co najmniej 2 zdarzeniami o kursie 2,2 lub wyższym

Nie jest to standardowy bonus powitalny Betfan, a premia, jaką można otrzymać tylko z kodem promocyjnym. Dodatkowo, zgarnąć w niej da się nawet 3000 złotych na samym początku obstawiania online!

3000 to jedyny w swoim rodzaju bonus powitalny, jaki jest dostępny na stronie bukmacherskiej legalnej w Polsce! Nigdzie indziej nie ma czegoś takiego w ofercie!

Opisywany bonus jest limitowany. Tylko przy zakładaniu konta można podać kod promocyjny i tym samym otrzymać zakład bez ryzyka 100 PLN – specjalny prezent dla typerów z hasłem bonusowym!

Betfan zakłady bukmacherskie
Betfan zakłady bukmacherskie

Betfan bonus VIP

Nietrudno w internecie napotkać na informacje, że bukmacher Betfan ma dla swoich graczy bonus VIP. Co to właściwie jest? To nic innego, jak opisywany przez nas zakład bez ryzyka, ale pod zupełnie inną nazwą.

Kod promocyjny Betfan pozwala na skorzystanie na www.Betfan.pl z dodatkowej oferty i właśnie dlatego przez niektórych nazywana jest ona ofertą VIP. Nie jest to jednak coś naprawdę specjalnego, co można otrzymać tylko przez jakąś konkretną stronę internetową i tak dalej.

Bonus bez depozytu na Betfan.pl

Zakłady Bukmacherskie Betfan z każdym dniem zyskują na popularności i chyba nikogo nie dziwi to, że coraz większa liczba typerów chciałaby zobaczyć tutaj bonus bez depozytu.

Premia bez wpłaty jest w oczach graczy jedną z najbardziej atrakcyjnych, jakie można zyskać. Powód jest prosty – taka promocja to kasa za darmo, bez konieczności wpłacania własnych środków.

Niestety, na ten moment Betfan kod promocyjny nie daje premii no deposit i nie wydaje się, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Pozostaje czekać na to, jak rozwinie się sytuacja – o szczegółach na pewno będziemy was informować!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button