STS obrót bonusem. Jak wypłacić? Zasady obrotu

Odebrałeś dodatkowe środki od bukmachera STS? Chciałbyś dowiedzieć się jak w STS wygląda obrót bonusem, jak wypłacić i o co w nim chodzi? Przeczytaj nasz poradnik poradnik, gdzie znajdziesz wszystkie zasady i istotne informacje o bonusie powitalnym w STS online!

STS obrót bonusem. Poradnik gracza
STS obrót bonusem. Jak wypłacić? Zasady obrotu

Jak obrócić bonus powitalny w STS?

Bonus bez ryzyka STS jest wyjątkowo popularny, jednak warto przy nim na chwilę się zatrzymać, by poznać bardziej szczegółowe dane na jego temat.

Bo chociaż oferty u bukmacherów na pierwszy rzut oka są atrakcyjne, nie można też zapominać, iż związane są z pewnymi zobowiązaniami.

W jaki sposób wygląda obrót bonusu w STS, jeśli chodzi o premię 100 PLN za darmo? Czy każdy może odebrać bonus i jak dokładnie wygląda stawianie pieniędzy przygotowanych przez bukmachera dla nowych graczy? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdziesz w naszym poradniku.

STS kod promocyjny: BETONLINE
STS kod promocyjny: BETONLINE

Bonus bukmacherski to środki, które otrzymuje się za dokonanie pierwszego depozytu bądź po prostu wykonanie innej czynności, na przykład założenie konta. Oto proces zgarniania bonusu w STS, czyli 600 zł za wpłaty, 60 zł za zadania i 100 zł bez ryzyka

STS bonus powitalny:

  1. Wejście www.STS.pl i założenie konta
  2. Wykorzystanie kodu promocyjnego „BETONLINE
  3. Od razu po rejestracji szansa na 100% do 100 zł
  4. Pierwszy kupon bez ryzyka dzięki zakładowi specjalnemu 100 zł
  5. Druga wpłata to 50% do 200 zł
  6. Trzeci depozyt szansą na zgarnięcie doładowania 50% do 300 zł!
  7. Przy każdym z trzech pierwszych depozytów można wykonać dwa zadania, które pozwalają na zdobycie następujących środków: 10, 20 oraz 30 PLN!

Otrzymywanie bonusów jest powszechne, jednak tylko niektórzy zastanawiają się nad tym, w jaki sposób można obrócić zgarnięte pieniądze na obstawianie.

Obstawianie w STS można rozpocząć od zagrania tak zwanego zakładu bez ryzyka. To oznacza możliwość typowania z ewentualnym zwrotem w razie wpadki. Sytuację, w której coś takiego się sprawdza nie jest trudno sobie wyobrazić – pewniak lub dwa zawodzą, a my otrzymujemy po prostu zwrot zagranej stawki.

Darmowe bonus w STS. Ile wynosi obrót?

Jak dokładnie wygląda to w STS? Czy od razu po otrzymaniu bonusu możemy go wypłacić? Jeżeli przeczytacie regulamin, dowiecie się, że nie jest to wszystko tak proste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

sts jaki obrót bonusem?
STS jaki obrót bonusem? Jak wypłacić z konta?

Obrót bonusu w STS:

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na dwukrotność otrzymanej kwoty bonusu. Do obrotu zaliczają się kupny przegrane oraz wygrane. Minimalny kurs ogólny kuponu kwalifikującego się do obrotu to 1.91. „

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Obrót standardowego bonusu powitalnego za pierwszą wpłatę, czyli do 600 PLN dla nowych graczy:

„Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty dwa razy, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,91. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.”

Nie chcieliśmy niedomówień oraz wszelkiego rodzaju wątpliwości, dlatego postanowiliśmy w przejrzysty sposób zacytować oficjalne regulaminy promocji STS. Obrót bonusu STS to dla wielu zbyt ważna sprawa, by coś tutaj „przekombinować”!

W ten sposób bardzo łatwo w kilka sekund dowiedzieć się, ile razy trzeba postawić konkretną kwotę, by stała się ona naszą własnością już na sto procent.

Jak widać, dotyczące promocji bonus STS zasady nie należą do szczególnie skomplikowanych i wydaje się, że nawet jeśli ktoś nie zna branży bukmacherskiej od podszewki, poradzi sobie z tym wszystkim bez większych problemów. Pamiętajmy, że jest to oferta przygotowana dla nowych klientów, a więc również i takich osób, które nigdy wcześniej nie obstawiały meczów, kart i tym podobnych.

Jeżeli chcemy wykorzystać w STS bonus, na pewno też musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że nie w każdym dziale będziemy mogli postawić kupon za jego pomocą.

Bonus powitalny STS ma z pewnością sporo plusów, ale też znajdą się i tacy, którzy wynajdą mniejsze bądź większe minusy. Już sam fakt, że potrzebne jest obracanie bonusu STS jest dla niektórych czymś nieakceptowalnym. Pamiętajmy jednak, iż bukmacher nie jest instytucją charytatywną i nie może dawać graczom pieniędzy za darmo. Każdy po założeniu konta może rozpocząć obstawianie za środki pochodzące z premii na start, ale jednocześnie musi się liczyć z tym, że będzie mógł wypłacić je dopiero wtedy, gdy w odpowiedni sposób je wykorzysta. Innej możliwości nie ma i pod tym względem trudno jest znaleźć konkurencyjne oferty, gdzie nie byłoby konieczności obracania bonusów.

Bukmacher STS. Ile mi zostało obrotu bonusu?

W trakcie obracania bonusem na pewno będziecie chcieli na bieżąco kontrolować swoje postępy. Bukmacher STS to przewidział i dlatego przygotował specjalny panel na koncie gracza, gdzie kwota pozostała do obrotu jest cały czas wyświetlana.

STS obrót bonusem. Jak sprawdzić?

1). Wchodzisz na swoje konto www.STS.pl, podając e-mail oraz hasło

2). Przechodzisz do zakładki „Moje Konto”

sts moje konto
sts moje konto – sprawdzam obrót bonusem

3). W panelu gracza przechodzisz na sam dół – po lewej stronie wyświetla się kwota bonusu, jaką musisz jeszcze obrócić

sts ile zostało obrotu
sts ile zostało obrotu

Jak widać, nie mają racji ci, którzy uważają, że obrót bonusu STS jest stworzony po to, by gracz nie mógł środków wypłacić. Owszem, jest to swego rodzaju utrudnienie, ale na pewno nie takie, które jest nie do przejścia. Tym bardziej, że zasady zawsze są wyjaśnione w przejrzysty sposób, a jeśli już ktoś zdecydował się na grę u bukmachera, wie, z czym to się wiąże i raczej nie planował zagrać tylko jednego kuponu.

Nie tylko bonusy STS trzeba obracać, bo tego typu zasady panują również w przypadku innych promocji bukmacherskich. Podkreślmy również, iż chodzi zarówno o promocje powitalne, jak i okazjonalne stworzone dla graczy z kontem od wielu miesięcy czy nawet lat.

Biorąc pod uwagę, jak popularny jest STS bonus startowy, nikt nie powinien być zdziwiony tym, że to właśnie o obrót związany z tą ofertą pyta się najwięcej osób. Na szczęście, znalezienie odpowiedzi na pytanie o co chodzi z obrotem w STS to nie sztuka jedynie dla wybrańców.

Najlepsze bonusy powitalne

Jeżeli szukacie bardziej przejrzystych i korzystniejszych warunków dla nowych graczy, możecie sprawdzić zestawienie Bonusy Bez Depozytu. Obecnie bardzo popularna jest, między innymi, premia na stronie Fortuna, czyli na stronie internetowej www.eFortuna.pl. W tym miejscu na dobry początek otrzymujemy aż trzy prezenty:

  • 20 PLN bez depozytu
  • 300 PLN jako zakłady bez ryzyka
  • Dodatkowe 10 PLN za rejestrację z kodem promocyjnym „BETONLINE

Wielu graczy może dostrzec sporo podobieństw między tym, co jest dostępne w STS a Fortunie. To dwóch największych bukmacherów w naszym kraju, a ich rywalizacja o klienta jest zacięta nieprzerwanie już od wielu lat.

Najlepsze bonusy powitalne to niekoniecznie tylko te, o których w sieci mówi się najwięcej. Im szybciej ktoś sobie będzie zdawał z tego sprawę, tym lepiej dla niego, ponieważ uniknie wielu rozczarować przereklamowanymi ofertami. Oto lista stron wraz z bonusami, jakie uważane są za najpopularniejsze w Polsce:

A co się stanie, kiedy nie wykonam odpowiedniego obrotu? W takim przypadku pieniądze bonusowe zostaną usunięte z twoje konta i nie będziesz mógł ich wykorzystać. Co oczywiste, nie będziesz mógł w późniejszym czasie znów odebrać tego samego bonusu, chyba że jego regulamin stanowi inaczej.

Jaki bukmacher jest na ten moment najlepszy? Możesz w każdej chwili sprawdzić Ranking bukmacherów! Czynnik indywidualny odgrywa tutaj też jednak bardzo duże znaczenie, bo nie wszyscy od bukmachera oczekują tego samego i mogą to samo oceniać pozytywnie czy wręcz przeciwnie.

Bonus STS to na pewno propozycja na rynku, jaka jeszcze długo będzie chętnie wybierana. Przejrzystość zasad i niepowtarzalność dostępnych prezentów to coś, czego trudno w tym przypadku nie zauwazyć.

Czy obrót bonusu w STS jest przyjazny początkującym?

Wielu początkujących typerów waha się, czy STS obrót bonusu przygotował na tyle mały, by ktoś bez doświadczenia umiał sobie z nim poradzić. Uspokajamy – w internecie jest bardzo wiele opinii sugerujących, że premię od STS dosłownie każdy może z powodzeniem odebrać i obrócić. Wszystko zależy w głównej mierze od obranej strategii i tego, jak pójdzie nam typowanie.

Mimo wszystko, cały czas uważa się, że STS bonus bez depozytu to jedna z najlepszych ofert na polskim rynku bukmacherskim. Na pewno jest też najpopularniejsza, a zainteresowanie tego typu promocjami nie bierze się z przypadku i chyba każdy tego jest doskonale świadomy.

Uwaga! Warunki opisujące STS obrót bonusem mogą się zmieniać, dlatego zawsze przed zaakceptowaniem regulaminu warto zerknąć na niego przynajmniej pobieżnie i sprawdzić najważniejsze punkty. Ile razy trzeba postawić bonus, kto może skorzystać z promocji, ile jest dni na spełnienie warunków – to wszystko ma znaczenie i nie możemy o tym zapominać!

STS bonus a obrót. Opinie graczy z forum

Każdy bonus bukmacherski konstruowany jest w taki sposób, by najlepiej odpowiadał potrzebom typerów. Nie można więc omawiać żadnej promocji „na sucho”, czyli bez opierana się na opiniach z internetu. Oczywiście, chodzi o komentarze wiarygodne dodawane na stronach typerskich czy forach typu Betonline.

Sprawdziliśmy, jak inni zapatrują się na to, jakie w przypadku promocji bonus STS zasady są dostępne. Czy obrót to tylko formalność, czy może to coś bardziej skomplikowanego?

„Bez problemu udało mi się założyć konto w STS z kodem BETONLINE i dostałem 100 zł. Obrót to nic innego jak obstawianie, więc nie wiem dlaczego ktoś ma z tym problem”

„Obrót to kwestia szczęścia czasami, a więc pewnie nie każdemu uda się go wykonać. Warto jednak próbować, bo tak naprawdę nic się nie traci!”

„STS daje największy tego typu bonus w Polsce i polecam go tym, którzy nie korzystają bo boją się obrotu. Tu nie ma się czego bać!”

„Profesjonalizm STS to coś co zawsze w tej firmie doceniałem. Nie wiesz ile masz jeszcze do obrotu albo gdzie szukać takiej informacji? Wchodzisz na czat i dostajesz odpowiednie info w parę chwil”

„Miło dostać kasę na obstawianie na start. Mnie obrót się udał i zarobiłem prawie 400 złotych ekstra bez wydawania własnej kasy!”


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

4.8 / 5. Ocen: 33

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button