Totolotek bonus powitalny. Rejestracja z premią 1000 PLN!

Bonus powitalny u bukmachera Totolotek to nawet 1000 PLN do zdobycia na dobry początek obstawiania! Chcesz wiedzieć więcej? Poznaj aktualne dane!

Totolotek bonus powitalny. Rejestracja z premią 1000 PLN!
Totolotek bonus powitalny. Rejestracja z premią 1000 PLN!

Totolotek bonus powitalny 1000 PLN

Nowe logo bukmachera Totolotek wzbudziło dużo emocji wśród typerów, ale nie tylko o nim w ostatnim czasie mówi się w kontekście tej firmy.

Opisywany buk wypuścił nie tak dawno zupełnie odmienioną wersję strony internetowej. Teraz jest nowocześniejsza, łatwiej się w niej połapać i – co najważniejsze – wprowadzono dla graczy sporo udogodnień!

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Żeby sprawdzić, jak w praktyce wygląda obstawianie meczów w Totolotku, potrzebne jest ci do tego konto darmowe. Założysz je na stronie WWW dosłownie w kilka chwil.

Premia online – dla nowych graczy KASA EKSTRA!

Bonus powitalny Totolotek to w tym momencie nawet 1000 PLN do zgarnięcia na obstawianie! Premia jest przyznawana za depozyt numer jeden – tylko i wyłącznie za niego!

Jeżeli chcesz otrzymać premię na dzień dobry, musisz wypełnić formularz rejestracyjny i zaznaczyć w nim chęć odebrania bonusu. W przypadku zaznaczenia innej opcji, nie będziesz mógł otrzymać 1000 PLN!

Nie jest na ten moment potrzebny żaden kod promocyjny ani nic takiego. Po prostu dokonujesz pierwszej wpłaty, a ta zostaje powiększona o 100%!

Jesteś początkującym graczem? Zobacz, jak dobrze założyć konto u bukmachera, by później tego nie żałować!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
510 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD510
close-image
Close