Konto tymczasowe w Fortunie

Gracze, którzy z różnych powodów jeszcze nie założyli konta w Fortunie, teraz mają na to doskonałą okazję. Bukmacher umożliwił swoim użytkownikom zarejestrowanie konta tymczasowego i natychmiastowe rozpoczęcie zabawy bez konieczności monotonnego potwierdzania tożsamości.

Cały proces rejestracji iKonta w Fortunie zajmuje teraz mniej niż minutę. Po wpisaniu danych osobowych, można ukończyć zakładanie profilu. Do tej pory koniecznością było przesyłanie dokumentów potwierdzających tożsamość. Od teraz w ramach konta tymczasowego, nie trzeba skanować dowodów osobistych, czy wypełniać zaawansowanych formularzy.

Konto tymczasowe w Fortunie

Wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego wystarcza do założenia konta tymczasowego i rozpoczęcia zawierania zakładów z szerokiej oferty bukmachera.

Po uruchomieniu konta tymczasowego, gracz otrzyma bonus powitalny w wysokości 100% od wkładu, oraz zakładu bez ryzyka.

Konto tymczasowe posiada termin ważności. Wynosi on 28 dni od momentu rejestracji. Po upływie tego czasu, gracz będzie zobowiązany do zmiany statusu profilu na stały i weryfikacji tożsamości na podstawie skanu dowodu osobistego. Przejście na konto stałe wiąże się także z koniecznością ustalenia limitu na grę, oraz uzupełnieniem danych osobowych.

Ograniczenia konta tymczasowego w Fortunie:

  • maksymalna wysokość wygranej na kuponie to 2279,99 PLN
  • maksymalny depozyt zostaje ustalony na poziomie 5000 PLN
  • tymczasowy brak możliwości wypłaty pieniędzy posiadanych na koncie użytkownika (do czasu przejścia na konto o charakterze stałym)

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button