Fortuna daje 200 PLN za typy na Ekstraklasę!

Każdy nowy klient Fortuny może otrzymać 200 PLN za prawidłowe wskazanie zwycięzcy dowolnego meczu inauguracyjnego wiosenne rozgrywki Ekstraklasy!

Fortuna daje 200 PLN za typy na Ekstraklasę!
Fortuna daje 200 PLN za typy na Ekstraklasę!

Obstawianie Ekstraklasy z bonusem

27 stycznia rozpocznie się piłkarska wiosna w Ekstraklasie. Legalny bukmacher Fortuna ma propozycję dla wszystkich nowych klientów – każdy z nich, który prawidłowo wskaże zwycięzcę dowolnego meczu zbliżającej się kolejki, otrzyma dodatkowe 200 PLN do wygranej! To wszystko w stu procentach legalnie!

Promocja obowiązuje w dniach 25-30 stycznia i przeznaczona jest dla osób, które jeszcze nie miały okazji rejestrować się w Fortunie. Formularz rejestracyjny można znaleźć na www.eFortuna.pl. Obowiązujący kod promocyjny to w tym przypadku słowo „BETONLINE„.

Fortuna zakłady bez ryzyka z kodem promocyjnym "BETONLINE"
Fortuna zakłady bez ryzyka z kodem promocyjnym „BETONLINE”

Jak to działa? Nie ma tu nic skomplikowanego:

  1. Gracz w dniach 25-30 stycznia zakłada konto na stronie marki Fortuna i wyraża przy tym zgodę na komunikację
  2. Wpłaca na nowo utworzony profil minimum 30 PLN
  3. Stawia kupon pojedynczy (SOLO) za min. 4 PLN na zwycięstwo dowolnej drużyny grającej w 18. kolejce Ekstraklasy
  4. Odbiera dodatkowe 200 PLN w przypadku trafiania!

200 PLN od Fortuny na start polskiej ligi

Wszystkie środki bonusowe przyznawana są w postaci punktów lojalnościowych, które wymienia się na zakłady – wygrane z nich są już traktowane jak gotówka. Co bardzo ważne. W przypadku kuponów za punkty FKP można:

  • grać dowolne zdarzenia;
  • stawiać dowolne kursy!

W przypadku tej promocji bierze się pod uwagę tylko pierwszy kupon zagrany po utworzeniu konta. Fortuna to jeden z największych bukmacherów w Polsce, dlatego też nie trzeba obawiać się o jego uczciwość. Co więcej, w pakiecie powitalnym znajdziemy u niego także jeszcze inne bonusy – standardowo są to trzy zakłady bez ryzyka do 600 PLN!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Pierwszym wiosennym meczem w Ekstraklasie będzie starcie Miedź – Radomiak, którego początek zaplanowano na godzinę 18 w dniu 27.01.23.

W przeciwieństwie do takich gier jak Eurojackpot, zakłady na sport można odpowiednio przemyśleć. Im szersza analiza, tym większe prawdopodobieństwo wygranej!

Skuteczne typy na Ekstraklasę warte 200 PLN więcej

Obstawianie u bukmachera Fortuna to możliwość szerokiego wyboru kursów na spotkania Ekstraklasy. Aktualne notowania na poszczególne zespoły sprawdzić można na www.eFortuna.pl. Wśród nagród dostępnych w pakiecie powitalnym znajdziemy tutaj 20 PLN bez depozytu.

Nie wiesz, co obstawiać? Możesz sprawdzić Strefę Typera Fortuna, gdzie gracze na bieżąco rozmawiają na temat interesujących pewniaków, a do tego dzielą się swoimi kuponami. To interesujące miejsce z perspektywy każdego, kto zaczyna przygodę z bukmacherką.

Z promocji na start Ekstraklasy można skorzystać tylko jeden raz. Fortuna bierze pod uwagę pierwszy kupon zagrany po utworzeniu konta.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 24

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button