Typerzy w STS dostają 10 lub 50 PLN premii za jeden kupon!

Wystarczy zagrać jeden kupon na mecze eliminacyjne Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, by w STS otrzymać 10 lub 50 PLN bonusu specjalnego. Oferta ważna jest tylko do 27 sierpnia!

Typerzy w STS dostają 10 lub 50 PLN premii za jeden kupon!
Typerzy w STS dostają 10 lub 50 PLN premii za jeden kupon!

Bonus bukmacherski na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

W STS każdy chętny może obstawiać mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Tyczy się to nie tylko właściwych rozgrywek, ale również eliminacji, w których w obecnym czasie grają aż cztery polskie zespoły.

Już 26 sierpnia czeka nas mecz Legii Warszawa, natomiast dzień później swoje pierwsze pojedynki w tym sezonie w Lidze Europy stoczą Piast Gliwice, Lech Poznań oraz Cracovia Kraków. Zła wiadomość jest taka, że tylko dwa z tych czterech klubów mają spore szanse na awans i są to ekipy ze stolicy oraz Poznania.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

STS z okazji polskich występów w pucharach przygotował bonus bukmacherski o wartości 10 bądź 50 PLN. Tylko od typera zależy, jaką kasę zgarnie. Szczegóły przedstawimy już za chwilę – nie ma w nich absolutnie nic skomplikowanego!

STS daje nawet 50 PLN, a wystarczy zagrać jeden kupon!

Jeżeli mamy przeczucie dotyczące tego, jak pójdzie polskim zespołom w najbliższych meczach na arenie międzynarodowej, możemy zagrać jeden kupon na www.STS.pl i tym samym wzbogacić się nawet o 50 PLN ekstra.

Do promocji bonusowej trzeba się zapisać, a zrobić to można na stronie internetowej bukmachera. Rejestracja odbywa się poprzez kliknięcie jednego przycisku, który znajdziemy w zakładce dotyczącej oferty specjalnej. Cały proces nie zajmuje więcej niż parę chwil.

STS nie wymaga od graczy, by grali na polskie zespoły, ale trzeba pamiętać, że w kuponie promocyjnym musi znaleźć się minimum jedno spotkanie, w którym biorą udział kluby z naszego kraju. Nie ma znaczenia czy będzie to Liga Mistrzów, czy Liga Europy – w tej kwestii wybór jest dowolny.

W ofercie kwalifikują się:

  • kupony AKO
  • kupony z minimum jednym typem na mecz z udziałem polskiego klubu w eliminacjach LM i LE
  • zakłady postawione za co najmniej 30 PLN
  • kupony o kursie ogólnym wynoszącym minimum 1,85
  • postawione na www.STS.pl i wygrane.

Bonus nie jest przyznawany w sytuacji, gdy nie uda nam się trafić wszystkich typów na kuponie. Wysokość premii zależy od stawki:

  • 30 PLN – 149,99 PLN stawki = 10 PLN bonusu
  • stawka 150 PLN lub więcej = 50 PLN bonusu.

Bonus bez depozytu w STS, czyli prezent na powitanie!

STS kursy bukmacherskie na Ligę Mistrzów
STS kursy bukmacherskie na Ligę Mistrzów

Tylko osoby zarejestrowane u bukmachera STS mogą korzystać z jego promocji. W przypadku braku konta można założyć je w szybkim czasie na stronie www.STS.pl. Proces rejestracji nie zajmuje wiele czasu, a dodatkowo pozwala na zdobycie prezentu w postaci bonusu bez depozytu.

STS bonus bez depozytu to 29 PLN bez konieczności wpłacania pieniędzy do bukmachera. Aby otrzymać tę kasę, trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE„!

Dodatkowe bonusy na start to doładowanie depozytu w wysokości 100% do kwoty 1200 PLN, a oprócz tego również aż 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button