Konkurs na US Open. Nagrody od STS to aż 15000 PLN!

Bukmacher STS nagradza skutecznych typerów i z okazji US Open ma do rozdania aż 15000 PLN w formie bonusów. Co trzeba zrobić, by otrzymać pieniądze?

Konkurs na US Open. Nagrody od STS to aż 15000 PLN!
Konkurs na US Open. Nagrody od STS to aż 15000 PLN!

Bonus tylko dla najlepszych – co zrobić, by go dostać?

Jeżeli chcemy skorzystać z najnowszej promocji bukmachera STS, musimy wejść na stronę www.STS.pl i zapisać się do konkursu na US Open. Najłatwiej to zrobić, wchodząc w zakładkę dotyczącą akcji specjalnej i klikając przycisk „Weź udział”.

Konkurs rozpoczyna się już w dniu 31 sierpnia, jednak potrwa aż do 13 września. Jest jeszcze sporo czasu na to, by walczyć o punkty rankingowe i zgarniać punkty do tabeli. Im lepsze miejsce zajmiemy, tym większa nagroda na nas czeka. Łącznie mamy ich aż 250, a najwyższa to 3000 PLN!

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Tym razem w STS premię otrzymają nie najaktywniejsi, ale przede wszystkim najskuteczniejsi. W promocji z okazji US Open trzeba obstawiać mecze tenisowe – stawka nie ma tu żadnego znaczenia (w kwestii kwalifikacji), podobnie jak to, w jaki sposób będziemy stawiać – mobilnie czy przez stronę internetową.

Co do zdobycia i jak zbierać punkty? STS wyjaśnia krok po kroku!

Bez względu na to, w jaki nagrody celujemy, na stronie www.STS.pl powinniśmy bez najmniejszego problemu odnaleźć się na każdym etapie grania w konkursie na US Open.

Nagrody są przyznawane 250 najlepszym uczestnikom, czyli tym, którzy zgromadzą najwięcej punktów w głównym rankingu. W jaki sposób otrzymuje się punkty? To bardzo proste: od wygranej odejmuje się stawkę i jest to łączna liczba „oczek” dodana do konta z konkretnego kuponu.

Przykładem może być zagranie kuponu za 100 złotych, który dał nam 420 złotych zysku. Taki zakład pozwoli nam na zgromadzenie w rankingu aż 320 punktów za jednym razem.

Struktura wypłat w promocji STS przedstawia się następująco:

  • 1. miejsce – 3 000 PLN
  • 2. miejsce – 1 500 PLN
  • 3. miejsce – 1 000 PLN
  • 4-5. miejsce – 500 PLN
  • 6-10. miejsce – 250 PLN
  • 11-25. miejsce – 100 PLN
  • 25-50. miejsce – 50 PLN
  • 51-100. miejsce – 30 PLN
  • 101-250. miejsce – 20 PLN.
Kod promocyjny, jak ten w STS, można podać tylko jeden raz!
Kod promocyjny, jak ten w STS, można podać tylko jeden raz!

Brak konta w STS? Kod promocyjny „BETONLINE” daje 29 PLN bez depozytu!

Aby zostać klientem bukmachera STS, należy założyć darmowe konto na stronie internetowej www.STS.pl. Wypełnienie formularza online to kwestia kilku chwil, a dla nowych klientów przygotowano aż trzy premie na start, z czego jedna to bonus bez depozytu!

Pakiet powitalny rozpoczyna się od 29 PLN bez wpłaty zaraz po założeniu profilu. Kolejnymi prezentami jest 100% bonusu do 1200 PLN za przelew numer jeden oraz bezpieczny kupon 20 PLN (zwrot w razie przegranej) w dowolnej grze z działu STS Betgames.

Zobacz wideo, które pokazuje jak zakłada się konto u bukmachera STS:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button