STS Premium, czyli obstawianie w stylu VIP

Każdy z nas ma względem bukmachera nieco inne wymagania. Dla tych, którym dogodzić najtrudniej, przygotowano STS Premium, czyli miejsca w stylu VIP.

STS Premium, czyli obstawianie w stylu VIP
STS Premium, czyli obstawianie w stylu VIP

Punkty STS Premium

Usługa STS Premium dopiero wchodzi na rynek, ale od samego początku budzi spore zainteresowanie typerów z całego kraju. Mimo że STS przez internet to zdecydowanie najpopularniejsze rozwiązanie na ten moment, nadal nie brakuje zwolenników obstawiania w punktach naziemnych.

Według danych zamieszczonych przez STS, średnio nieco ponad 90% klientów oddziałów stacjonarnych jest zadowolonych z tego, w jaki sposób i gdzie zostali obsłużeni. Nie wpłynęło to jednak absolutnie na decyzję o tym, by zrezygnować z otwarcia punktów STS Premium.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS Premium to miejsca klimatyzowane, w których znajdziecie znacznie więcej miejsca do obstawiania, niż w tradycyjnych punktach. Dla klientów tych oddziałów przygotowano tablety multimedialne, które pozwalają na przeglądanie statystyk bądź porównywanie kursów stacjonarnych z internetowymi.

Co to jest STS Premium?

„Mimo, że to w internecie STS wypracowuje zdecydowaną większość biznesu, nieustannie inwestujemy w rozwój i modernizację placówek stacjonarnych w całym kraju. W zeszłym roku nasza naziemna sieć lokali wygenerowała przychód o 16% większy niż przed rokiem. Nowe lokale o wysokim standardzie są dedykowane klientom, którzy wolą korzystać z tradycyjnego kanału sprzedaży. Oferujemy w nich szereg udogodnień, m.in. możliwość obejrzenia transmisji wydarzeń sportowych, weryfikacji oferty na tabletach czy docelowo zawarcia zakładów za pośrednictwem samoobsługowego terminala. Cały czas widzimy duży potencjał w segmencie stacjonarnym, stąd obecna liczba ponad 430 lokali będzie dalej rosła”

– Mateusz Juroszek, prezes STS (źródło: STS.pl)

Jeżeli chcesz sprawdzić, jak dokładnie w praktyce funkcjonuje STS Premium, wystarczy, że udasz się do punktu przy Al. Niepodległości w Szczecinie. To właśnie w tym miejscu otworzono pierwszy VIP-owski oddział bukmacherski.

sts punkty vip. Aktualna lista
Sts punkty vip. Aktualna lista

Marka STS Premium będzie rozwijana jeszcze przez długi czas i prawdopodobnie wprowadzone zostaną do niej pewne poprawki oraz nowe możliwości. Na ten moment firma nie ujawnia, gdzie konkretnie będzie chciała otworzyć kolejne lokale dla najbardziej wymagających klientów.

Obstawianie w punktach STS

Wbrew temu, co może się wydawać na pierwszy rzut oka, najlepsze z najlepszych punktów STS to nie tylko możliwość grania w tradycyjny sposób. Każdy klient tego miejsca może oglądać mecze na żywo w gronie znajomych, a nawet postawić kupon LIVE na swoim koncie internetowym!

Granie przez internet na pewno jest i jeszcze długo pozostanie numerem jeden dla większości typerów. Jeżeli jeszcze nie miałeś nigdy okazji grać w STS Online, możesz dokonać rejestracji darmowego konta w każdej wolnej chwili.

Pamiętaj, że żaden punkt STS Premium nie daje bonusu bez depozytu, a w przypadku oferty internetowej z naszym kodem promocyjnym jak najbardziej istnieje taka możliwość!

STS Premium Szczecin
STS Premium Szczecin

Jeżeli jeszcze nie masz konta w STS online, wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę internetową marki (albo jej aplikację mobilną) i wypełnisz formularz, gdzie podaje się podstawowe dane na swój temat.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Uwaga! Tylko kod promocyjnyBETONLINE” daje na początek 29 PLN jako bonus bez depozytu i do 1000 PLN po pierwszym przelewie! Jeżeli nie wpiszesz hasła bonusowego przy rejestracji, nie będziesz mógł w późniejszym czasie skorzystać z takiej akcji promocyjnej!

Lista punktów STS Premium będzie na naszej stronie cały czas śledzona na bieżąco i obiecujemy, że poinformujemy was o wszystkich miejscowościach, gdzie bukmacher przygotuje ekstra oddziały dla swoich klientów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button