STS daje 50.000 PLN dobrze obstawiającym. Jak dostać kasę?

Aż 50.000 PLN od bukmachera STS można otrzymać za skuteczne obstawianie Ligi Mistrzów i Ligi Europy w tym tygodniu. Na czym polega najnowsza akcja typerska na europejskie puchary?

STS daje 50.000 PLN dobrze obstawiającym. Jak dostać kasę?
STS daje 50.000 PLN dobrze obstawiającym. Jak dostać kasę?

50.000 PLN do podziału – każdy ma szansę!

W ramach najnowszej promocji od bukmachera STS każdy gracz ma szansę na zdobycie części puli wynoszącej aż 50.000 PLN. Im mniej osób będzie skutecznie obstawiało, tym lepiej, gdyż mniej będzie uprawnionych do zgarnięcia pieniędzy.

Do akcji każdy może zgłosić maksymalnie pięć zwycięskich kuponów. Nie opłaca się zatem spocząć na laurach po jednym sukcesie – tutaj trzeba iść za ciosem i walczyć o kolejne zwycięstwa! Nie ma znaczenia czy wolimy obstawiać Ligę Mistrzów, Ligę Europy, czy każde z tych rozgrywek są naszymi ulubionymi.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Jeżeli chcemy wziąć udział w tej promocji bonusowej, musimy zapisać się do niej na stronie internetowej www.STS.pl. Nie jest to nic trudnego, a cały proces zajmuje dosłownie parę sekund. Oczywiście, do realizacji tego potrzebne jest nam konto typerskie u bukmachera.

Jak otrzymać dodatkowy bonus od STS za obstawianie Ligi Mistrzów i Ligi Europy?

Za obstawianie Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy można otrzymać pieniądze, które są w stanie posłużyć do dalszego typowania innych rozgrywek. Kiedy już zapiszemy się do promocji, naszym kolejnym celem jest jedynie wejście na www.STS.pl i obstawianie!

Do oferty wliczają się kupony SOLO, które zostały zagrane na dokładny wynik meczu. Organizator, bukmacher STS, pod uwagę bierze tylko zakłady na mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy sezonu 2019/20, czyli półfinały i finał.

Promocja dostępna jest do 23 sierpnia. Każdy klient STS może z niej skorzystać – nie ma najmniejszego znaczenia to, czy konto posiadamy dopiero od dzisiaj, czy może od wielu lat.

  • kupon musi być SOLO
  • zakład musi dotyczyć meczów LE lub LE
  • tylko typ na dokładny wynik
  • minimalna stawka to 15 PLN
  • można grać na stronie www.STS.pl lub w aplikacji mobilnej

Bonus bez depozytu STS. Kod promocyjny BETONLINE

Kod promocyjny, jak ten w STS, można podać tylko jeden raz!
Kod promocyjny, jak ten w STS, można podać tylko jeden raz!

Jeżeli nie jesteśmy jeszcze zarejestrowanymi graczami na stronie www.STS.pl, możemy założyć konto w bardzo krótkim czasie. Profil typerski umożliwia branie udział w promocjach, obstawianie meczów oraz oglądanie transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych Europy i świata.

Aktualnie działający w STS kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a nowi klienci mogą dzięki niemu odebrać 29 PLN jako bonus bez depozytu. W przypadku rejestracji do odebrania jest też do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden oraz 20 PLN na STS Betgames w formie kuponu ubezpieczonego od przegranej.

A wy macie już swoje typy bukmacherskie na Ligę Mistrzów czy Europa League? Nawet jeśli nie, jeszcze jest na tyle dużo czasu, by można było znaleźć coś interesującego!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button