STS daje bonus 11 PLN. Oferta dla każdego typera!

11 PLN na obstawianie to bonus, na jaki mogą liczyć aktualni gracze zarejestrowani na stronie bukmachera STS. Co zrobić, by otrzymać tę kasę?

STS daje bonus 11 PLN. Oferta dla każdego typera!
STS daje bonus 11 PLN. Oferta dla każdego typera!

STS bonus dla typerów

Bukmacher STS przygotował na każdy tydzień po jednym bonusie na każde konto. Oznacza to, iż gracz może w jednym cyklu zgarnąć dokładnie 11 PLN, ale w kolejnym znów ma szansę na tę premię!

Aby otrzymać bonus w wysokości 11 PLN, należy postawić cztery kupony spełniające warunki promocji. Jak dokładnie to działa? Tutaj nie ma nic skomplikowanego, a wszystko przygotowano tak, by obstawianie było jak najwygodniejsze.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus 11 PLN trafi do tych, którzy zagrają następujące kupony:

  • Stawka dokładnie 11 PLN
  • Kurs co najmniej 1.85
  • Typ AKO bądź SOLO

Obstawianie STS z premią specjalną!

Przynajmniej jeden zakład kwalifikacyjny musi być zagrany w dziale do obstawiania LIVE. STS przyzna bonusy również tylko tym, co postawią przynajmniej jeden zakład mobilnie!

Promocja nie jest dostępna w punktach stacjonarnych, dlatego też wymagane jest darmowe konto internetowe do STS, by skorzystać z tej akcji specjalnej.

Brak konta da się nadrobić bardzo szybko, bo cały proces trwa kilka chwil. Nie jest też wymagana natychmiastowa weryfikacja danych!

Przy rejestracji w STS można wpisać kod promocyjnyBETONLINE„, który daje 29 PLN bez depozytu. Na start dla klientów przygotowano też 1200 PLN za wpłatę numer jeden!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button