Etoto bonus powitalny. Premia na start 200% do 200 PLN!

Każdy nowo zarejestrowany gracz może liczyć na specjalnie przygotowany przez Etoto bonus powitalny. Do zdobycia jest premia 200% od pierwszej wpłaty aż do kwoty 200 PLN!

Etoto bonus powitalny. Premia na start 200% do 200 PLN!
Etoto bonus powitalny. Premia na start 200% do 200 PLN!

Etoto bonus powitalny. Ile można odebrać?

Jak działa ta promocja na start? Nie ma w tym nic skomplikowanego, a co najważniejsze – wszystko jest w stu procentach legalne! Oczywiście, sam bonus dostępny jest jedynie dla tych, którzy jeszcze nie zakładali konta w Etoto.

Etoto legalny bukmacher pozwala zamienić graczowi 100 złotych na 300! Wpłaca się dokładnie „stówkę”, a w zamian otrzymuje się dodatkowe dwie jako bonus powitalny!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus na start w Etoto. Kod promocyjny 2019

Rejestracja nawet początkującym typerom nie powinna zająć więcej, niż parę minut. Aktualny kod promocyjny w przypadku tego bukmachera to „BETONLINE” – na stronie dostępny jest freebet 20 złotych!

Wartość bonusu w Etoto zależy od kwoty, jaką gracz postanowi przelać na konto typerskie. Jeżeli wpłaci 50 złotych, dostanie premię 100, czyli łącznie do wykorzystania na obstawianie będzie miał 150 PLN!

Czy dostępny na stronie Etoto bonus powitalny działa cały czas? Nigdy nie można powiedzieć na sto procent, ile dana promocja będzie ważna. Na ten moment premia jest obecna, ale kiedy się to zmieni – trudno jest powiedzieć!

Po skorzystaniu z akcji promocyjnej na „dzień dobry” na stronie Etoto znaleźć można całą masę innych specjalnych bonusów i nie tylko. W jednym tygodniu bukmacher ten potrafi zorganizować nawet kilka promocji!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button