Kod vouchera STS nie jest potrzebny – 40 PLN dla każdego!

Każdy gracz zarejestrowany u bukmachera STS może skorzystać z premii specjalnej i odebrać 40 PLN w aplikacji mobilnej. Oto najnowsza promocja, a w niej wyjątkowy voucher!

Kod vouchera STS nie jest potrzebny - 40 PLN dla każdego!
Kod vouchera STS nie jest potrzebny – 40 PLN dla każdego!

Voucher w STS – 40 PLN bonusu!

Oferta specjalna obowiązuje w dniach 7-10 czerwca, czyli wtedy, gdy piłkarska reprezentacja Polski będzie grała w meczach eliminacyjnych Euro 2020.

Nie trzeba już szukać w internecie informacji o kod vouchera STS, gdyż taki nie jest w tym przypadku potrzebny. Wszystko sprowadza się jedynie do kilku bardzo prostych kroków.

sts darmowy voucher 40 pln
sts darmowy voucher 40 pln

Aplikacja mobilna STS z premią!

Aby odebrać przygotowany przez STS bonus w wysokości 40 PLN, musisz jedynie uruchomić po raz pierwszy aplikację mobilną na swoim smartfonie. Jeżeli masz już ten program i z niego korzystasz, nie ma możliwości, byś zgarnąć dodatkowe środki.

Premia przyznawana jest tylko tym osobom, które zaakceptują voucher. Na jedno konto przypada maksymalnie jeden bonus.

Pieniądze otrzymane przez bukmachera możesz wykorzystać na obstawianie dowolnych meczów, a po dokonaniu odpowiedniego obrotu – wypłacisz i przeznaczyć na dowolny cel!

Na smartfony z systemem Android instalacja do aplikacji dostępna jest tylko za pośrednictwem strony bukmacherskiej STS.pl. Nie można pobierać tego programu w inny sposób!

Jeżeli używasz iPhone’a, wystarczy, że uruchomisz AppStore, a następnie wyszukasz „STS”!

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button