Przegrywanie u bukmachera. Jak sobie z nim radzić?

Bukmacherka potrafi niekiedy nieźle dać w kość. W takich momentach najważniejsze jest, by się nie załamywać i dążyć do swojego określonego celu. Przeczytajcie, jak sobie radzić w najgorszych momentach kariery typerskiej!

Przegrywanie u bukmachera. Jak sobie z nim radzić?
Przegrywanie u bukmachera. Jak sobie z nim radzić?

Bukmacherka to nie tyko wygrane!

Nieważne czy jesteś z bukmacherką związany już od dłuższego czasu, czy stawiasz w niej dopiero swoje pierwsze kroki. Prawdopodobnie już nieraz mogłeś przekonać się o tym, jak boli porażka.

Każdy z nas radzi sobie z niepowodzeniami nieco inaczej. Dobrze jest wiedzieć, co zrobić, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli. W Zakładach Bukmacherskich każdy błąd może nas sporo kosztować, a tego przecież nie chcemy!

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Zawsze warto zaakceptować porażkę i to jet pierwsza rzecz, jakiej musisz się nauczyć. Pamiętaj, że nikt nie wygrywa każdego postawionego przez siebie kuponu, a nawet najlepszym zdarzają się gorsze dni czy tygodnie.

Jak radzić sobie z porażką?

Musisz zmienić swój stosunek do obstawiania, jeśli widzisz, że porażki bardzo cię bolą i przeżywasz je przez długi czas. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, czy nie stawiasz sobie zbyt dużych wymagań.

Miałeś kiedyś okazję wykorzystać jakiś kod vouchera i tym samym zdobyć ekstra kasę? Takie bonusy zawsze trzeba obracać, a to z kolei sprawia, iż możemy odczuwać dodatkową presję. W końcu musimy postawić daną kwotę konkretną ilość razy w wyznaczonym czasie. Nie na wszystkich takie akcje dobrze działają – a jak jest w twoim przypadku?

wysokie wygrane u bukmachera - prędzej czy później ci się uda!
wysokie wygrane u bukmachera – prędzej czy później ci się uda!

Dobre typy to jeszcze nie wszystko!

Obstawiasz wyścigi konne, a może piłkę nożną? Nieważne, bo tak naprawdę w każdej dyscyplinie zdarzają się niespodzianki i wpadki faworytów. Zastanów się jednak, czy nie warto zmienić przyzwyczajeń na jakiś czas i nie zrezygnować z ulubionego sportu na rzecz innego.

Rutyna bywa złudna, dlatego niekiedy to właśnie w niej leżą przyczyny porażek. Warto mieć to na uwadze – to naprawdę istotna kwestia, obok której nie można przechodzić obojętnie.

A gdybyśmy ci powiedzieli, żebyś na jakiś czas zostawił bukmacherkę w spokoju i dał sobie czas na odetchnięcie? Jeżeli myślisz sobie „Nie ma mowy!”, pomyśl, czy przypadkiem jest to zdrowe podejście do sprawy.

Pewniak dnia? Czasem warto sobie odpuścić!

Warto w przypadku dotkliwych porażek zrobić sobie niekiedy przerwę na dzień, dwa czy tydzień. W ten sposób unikamy sytuacji, w których próbujemy odegrać się na siłę. Takie zachowanie często nie pomaga, a po prostu szkodzi!

Legalni bukmacherzy w Polsce stają się coraz popularniejsi, ale to nie znaczy, że warto grać na wiele frontów. Skupiaj się zawsze na grze w jednym czy dwóch miejscach – im więcej na głowie, tym gorzej!

Zaproś Kumpla Etoto. 50 PLN do zdobycia!

etoto kasa za polecenie kumpla
etoto kasa za polecenie kumpla

Dobrze jest poznać samego siebie i sprawdzić, co szczególnie pomaga nam się odstresować. Szybki powrót do dobrego samopoczucia to połowa sukcesu. Nie możesz cały czas się skupiać na swoich porażkach – przede wszystkim musisz wyciągnąć wnioski z ostatnich nieudanych zakładów i liczyć na to, że nie będą się one zdarzać zbyt często!

Masz dobrego kumpla, który chciałby spróbować sił w bukmacherce? Zaproś go do gry w Etoto, a dostaniesz kasę ekstra. Osoba z bliskiego kręgu znajomych znająca się na obstawianiu może bardzo pomóc. Zarówno w lepszych, jak i gorszych chwilach!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button