Wyścigi konne. Obstawianie online – bonusy, zasady i nie tylko!

Wyścigi konne to jeden z tych najbardziej klasycznych sportów do obstawiania. Możesz w każdej chwili spróbować w nim swojego szczęścia. A jeżeli jesteś w tym temacie zupełnie zielony, trafiłeś w dobre miejsce!

Wyścigi konne. Obstawianie online - bonusy, zasady i nie tylko!
Wyścigi konne. Obstawianie online – bonusy, zasady i nie tylko!

Jak stawiać na wyścigi koni?

Przyjęło się, że obstawianie wyścigów konnych to dziedzina bukmacherki zarezerwowana tylko dla najbardziej majętnych. Wszystko prawdopodobnie przez amerykańskie filmy, gdzie gonitwy prezentowane są jako coś elitarnego, a na trybunach widać głównie panów z kubańskimi cygarami w ustach.

Przejdźmy jednak do polskich realiów i przekonajmy się, jak obstawiać gonitwy koni. Czy rzeczywiście potrzebny jest do tego gruby portfel albo specyficzna wiedza? Odpowiedzi na te oraz inne pytania postaramy się wam przedstawić w dalszej części tekstu.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w obstawianiu wyścigów, musisz zdecydować się na jedną z dwóch opcji. Albo wybierasz tę najbardziej klasyczną, czyli typowanie na żywo na świeżym powietrzu, albo rejestrujesz konto typerskie przez internet i grasz online.

Gonitwy koni. Obstawianie przez internet

Na ten moment na pewno znacznie wygodniejszą opcją jest obstawianie przez internet. Niestety, ma ono także swoje wady, a bez wątpienia największą z nich jest brak specyficznego klimatu, jaki towarzyszy oglądaniu gonitw na trybunach.

wyścigi koni obstawianie
wyścigi koni obstawianie

Trzeba liczyć się z czymś jeszcze. Obecnie w sieci zakłady na prawdziwe gonitwy oferuje tylko strona Traf Zakłady Wzajemne, za którą stoi Totalizator Sportowy. Jeżeli chcesz stawiać gdzie indziej, będziesz mógł typować tylko i wyłącznie rywalizację koni wirtualnych.

Gdzie typować wyścigi konne?

Wirtualne Sporty to komputerowy odpowiednik prawdziwych dyscyplin. Ich największym plusem jest to, że rozliczanie zakładów trwa wyjątkowo szybko, a obstawianie możliwe jest o każdej porze dnia i nocy, a nie jedynie w konkretne dni tygodnia o wyznaczonych godzinach.

Aby obstawiać wyścigi konne, musisz założyć darmowe konto bukmacherskie na stronie z działem Virtual Sports. Gonitwy znajdziesz głównie na stronie marki Fortuna oraz Forbet.

W jaki sposób typuje się wyścigi? Z tym akurat nie powinieneś mieć żadnego problemu, jeśli do tej pory kiedykolwiek korzystałeś z usług bukmachera. Wszystko sprowadza się do wybrania typu lub typów, wybrania stawki i zawarcia zakładu.

wyścigi konne zakłady bukmacherskie
wyścigi konne zakłady bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie a Wirtualne Sporty

W wyścigach konnych można stawiać na to, kto wygra dany pojedynek, czy koń zajmie miejsce w pierwszej dwójce czy na podium. Oczywiście, im większy faworyt, tym niższy kurs, ale za to większa szansa na trafienie zakładu.

Obstawianie wyścigów konnych jest świetną propozycją dla wszystkich, ale trzeba liczyć się z tym, iż jest to dość nieprzewidywalny sport, gdzie duże wygrane zdarzają się głównie przy niespodziankach.

gonitwy koni - obstawianie online
gonitwy koni – obstawianie online

Jeżeli chcesz sprawdzić się przy tego rodzaju zakładach, możesz spróbować postawić zakład na stronie, która nowym graczom daje bonusy bez depozytu albo ciekawe premie na start.

Bonus na obstawianie – bez depozytu z kodem promocyjnym

W chwili obecnej bonus powitalny 1000 PLN znajdziecie, na przykład, w Fortunie. Można także wpisać kod promocyjnyBETONLINE” w STS i dzięki temu zgarnąć 29 PLN bez wpłaty!

Pamiętaj, że wyścigi nie są łatwiejsze do obstawiania od innych sportów. W tym przypadku też potrzeba czasu na zdobycie doświadczenia, a do tego niezwykle ważna jest cierpliwość przy dążeniu do celu.

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button