Jak zapłacić kartą u bukmachera online? Metody płatności bez tajemnic!

Karty płatnicze zastępują pomału gotówkę i nic dziwnego, że w branży bukmacherskiej również jest to widoczne. Już teraz możesz dowiedzieć się, co zrobić, by zapłacić kartą u bukmachera online!

Jak zapłacić kartą u bukmachera online? Metody płatności bez tajemnic!
Jak zapłacić kartą u bukmachera online? Metody płatności bez tajemnic!

Bukmacher akceptujący karty płatnicze

Płacenie kartą u bukmachera ma wiele zalet. Po pierwsze, nie musimy za każdym razem przechodzić na stronę banku, wklepywać kodów i tym podobnych. Po drugie, znacznie łatwiej załatwić taką transakcję mobilnie.

Jeszcze ładnych parę lat temu tylko za pomocą przelewu elektronicznego można było doładować swoje konto bukmacherskie. Stwarzało to niemałe zamieszanie, gdyż księgowanie trwało dość długo, a tym samym wielu graczy wolało wybrać się do punktu stacjonarnego zamiast korzystać z zakładów online.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Metody płatności stają się jednak coraz lepsze i obecnie nie ma już mowy o tym, by transfer kasy do buka miał trwać dłużej niż parę minut. Jeżeli chcemy pieniądze mieć natychmiastowo do wykorzystania, wybranie karty wydaje się być naturalne. W końcu cały proces wygląda, mniej więcej, tak jak przy płaceniu za zakupy w sklepie.

Jak zapłacić kartą u bukmachera?

Jeżeli po raz pierwszy płacisz kartą u bukmachera, będziesz musiał wpisać jej numer, kod zabezpieczający oraz datę ważności. W kolejnej transakcji nie będzie to już konieczne, pod warunkiem, że zgodzisz się na to, by buk zapisał sobie te dane.

Chcąc dokonać ekspresowej płatności, właśnie karta wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Wszystko załatwia się w maksymalnie kilkanaście sekund – bez zbędnych formalności oraz innych elementów, które odstraszają zamiast zachęcać.

metody płatności u bukmachera
metody płatności u bukmachera

Nieważne, jaki bank wydał twoją kartę płatniczą. Ważne, by był to produkt Visa lub MasterCard. Nawet więc jeśli na liście płatności nie widzisz logotypu swojego banku, nie musisz się tym martwić w przypadku, gdy chcesz dokonać depozytu kartą.

Zakłady bukmacherskie. Depozyt kartą – jak to działa?

Każdy legalny bukmacher w Polsce pozwala na płacenie kartą. To kolejna zaleta tej metody nad innymi – jest dostępna wszędzie, a nie tylko w wybranych miejscach. Dzięki temu macie pewność, że nie będziecie niemiło zaskoczeni przy próbie dokonania wpłaty.

Nie zapominajmy też o tym, że transakcje bezgotówkowe za pomocą kart są dobrze zabezpieczane. A nawet jeśli zdarzy się jakikolwiek problem z akceptacją transferu środków, bardzo szybko otrzymujemy odpowiedni zwrot. Niestety, załatwianie tego samego z przelewami bankowymi nie jest już tak bezproblemowe.

płacenie kartą u bukmachera online
płacenie kartą u bukmachera online

Czy za wpłatę pieniędzy za pomocą karty pobierana jest jakaś prowizja? Absolutnie nie! Oznacza to, że z waszego konta ubędzie dokładnie tyle, ile znajdzie się u bukmachera.

Mimo że plastikowe produkty od Visa czy MasterCard są już na porządku dziennym, nie wszyscy jeszcze w stu procentach im ufają. Jeżeli zaliczasz się do tych osób, pamiętaj, że zawsze możesz wyrobić sobie kartę wirtualną służącą tylko do płatności u bukmachera. Doładowujesz ją odpowiednią kwotą, a potem korzystasz.

Poradniki bukmacherskie – warto się edukować!

Bonusy bez depozytu, metody obstawiania i tym podobne to jeszcze nie wszystko, o czym musi wiedzieć typer. Zajmując się bukmacherką na poważnie trzeba mieć także pojęcie o obsłudze pieniędzy. Mamy nadzieję, że nasz wpis przypadł wam do gustu.

Już wkrótce przygotujemy kolejne poradniki dla obstawiających u bukmacherów internetowych. Zapiszcie się do naszych powiadomień, a nie przegapicie żadnego nowego materiału! :)

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button