Wirtualne Sporty czy tradycyjne – co lepiej obstawiać?

Przeglądasz oferty bukmacherów i nadal nie możesz zdecydować się na to, czy lepiej obstawiać sporty tradycyjne, czy może skupić się na tych wirtualnych? Poznaj zalety i wady tych zakładów!

Wirtualne Sporty czy tradycyjne - co lepiej obstawiać?
Wirtualne Sporty czy tradycyjne – co lepiej obstawiać?

Wirtualne Sporty – jak obstawiać i czy warto?

Minęły już czasy, kiedy to w ofercie bukmacherów można było znaleźć jedynie kilka meczów na krzyż o jednej godzinie. Obecnie trudno jest o taki moment, gdzie nie byłoby czego obstawiać.

Zasługa w tym nie tylko coraz szerszej ofercie na tradycyjne dyscypliny, ale także na tak zwane Wirtualne Sporty. Komputerowe rozgrywki odbywają się zawsze i to bez względu na pogodę za oknem, święta w kalendarzu i tym podobne.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy chętnie oferują swoim graczom trójwymiarową piłkę nożną, wyścigi konne czy tenis. Niektórzy potrafią na nich nieźle zarobić i dlatego coraz częściej pada pytanie – lepiej obstawiać prawdziwy sport czy ten wirtualny?

Typowanie komputerowych meczów

Największą wadą sportów wirtualnych jest to, że często bonusy bukmacherskie nie mogą być w nich wykorzystywane. Oczywiście, wszystko zależy od poszczególnych promocji, ale można przyjąć właśnie taką zasadę.

Komputerowe mecze świetne są pod względem tego, że trwają dosłownie parę chwil. Nie trzeba tutaj czekać kilku godzin na rozstrzygnięcia. To bardzo ułatwia zadanie szybkiego zarobku, a jednocześnie jest dobrą wiadomością dla tych, którzy należą do niecierpliwych typerów.

wirtualne sporty sts
wirtualne sporty sts

Niestety, nie jest też trudno dostrzec wady w Wirtualnych Sportach. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, że rządzi w nich algorytm, a co za tym idzie – mamy tutaj do czynienia ze sporą losowością.

Jeżeli lubicie szukać smaczków statystycznych i tym podobnych, tradycyjne mecze są dla ciebie lepszym rozwiązaniem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button