Zaproś Znajomego do Etoto – 50 PLN do zgarnięcia!

Jesteś zadowolony z gry na stronie bukmachera Etoto? Możesz zaprosić do obstawiania swojego znajomego i tym samym zgarnąć 50 PLN!

Zaproś Znajomego do Etoto - 50 PLN do zgarnięcia!
Zaproś Znajomego do Etoto – 50 PLN do zgarnięcia!

Etoto link polecający

Musisz posiadać konto u bukmachera, by skorzystać z tej akcji promocyjnej. Aby się zarejestrować, wystarczy wejść na stronę Etoto, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny.

Kiedy już odbierzesz bonus powitalny Etoto i porządnie się zadomowisz, będziesz mógł zaprosić znajomych do obstawiania. Każda rejestracja z twojego polecenia to 50 PLN!

Łącznie na jedno konto może zostać przelana kwota 500 PLN za polecenia. Pamiętaj, że nie tylko ty zdobędziesz 50 PLN, ale także zaproszony przez ciebie kolega!

Bonus za polecenie kolegi. Bukmacher Etoto

Jak dokładnie to działa? Jest to swego rodzaju bonus bez depozytu, ponieważ ty nie musisz przelewać kasy, by otrzymać dodatkowe środki na obstawianie!

Zaproś Znajomego Etoto:

  1. Wyślij zaproszenie na stronie Etoto
  2. Twój znajomy rejestruje się z twojego polecenia
  3. Osoba z polecenia stawia co najmniej 300 PLN po kursie 2.20
  4. Odbierasz 50 PLN i tyle samo dostaje także twój kumpel!

Oferta dostępna jest do odwołania. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie Etoto.

Uwaga! Dopiero po tym jak obrócisz co najmniej 50 PLN będziesz mógł polecać znajomych i zdobywać dzięki temu bonusy na granie u legalnego bukmachera!

A może zainteresuje cię bonus za porażkę u innego bukmachera? Można taki raz na jakiś czas odebrać w Totalbet!

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button