Jak dostać 150 PLN od bukmachera STS na obstawianie Premier League i La Liga?

Bukmacher STS ma dla typerów 150 PLN. Kasa jest do wykorzystania na obstawianie Premier League, La Liga i nie tylko. Jeżeli ktoś celuje w start nowego sezonu, na pewno zainteresuje się tą ofertą!

Jak dostać 150 PLN od bukmachera STS na obstawianie Premier League i La Liga?
Jak dostać 150 PLN od bukmachera STS na obstawianie Premier League i La Liga?

Kto wygra Premier League, a kto La Liga? Nowy sezon właśnie się zaczyna!

Oferta specjalna przygotowana przez STS dostępna jest z okazji startu nowego sezonu Premier League oraz La Liga. Właśnie w weekend 11-13 września startuje liga angielska i hiszpańska, a już na samym początku czeka nas sporo ciekawych meczów i pojedynków nadających się do obstawiania.

W ramach akcji bonusowej od STS każdy ma szansę na zdobycie 150 PLN. Można kasę wykorzystać na typy bukmacherskie na ligę angielską, hiszpańską czy na coś zupełnie innego. Po obrocie istnieje, oczywiście, możliwość wypłaty wygranych oraz przeznaczenia ich na dowolny cel! W jaki sposób zapisać się do premii i co trzeba dokładnie zrobić, by ją zgarnąć?

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Oferta dostępna jest dla osób, które wejdą na www.STS.pl i zapiszą się do niej. Cała procedura to kliknięcie przycisku „Weź udział” w dziale poświęconym promocjom. Przypominamy, że czas na to jest tylko do 13 września!

Jak dostać 150 PLN od STS? Wystarczy jedna wpłata i jeden zagrany kupon!

Bonus od STS dostępny jest dla wszystkich, którzy po zapisaniu się do niego dokonają wpłaty, a następnie zagrają kupon o następujących parametrach:

  • SOLO lub AKO
  • co najmniej jeden typ z ligi hiszpańskiej bądź ligi angielskiej
  • kurs minimalny zdarzenia kwalifikacyjnego to 1.85
  • kupon może być wygrany lub przegrany
  • zakład należy postawić za pośrednictwem portalu www.STS.pl lub w aplikacji mobilnej bukmachera.

Bukmacher przyzna dodatkowe pieniądze automatycznie. Przelew promocyjnych środków powinien nastąpić do końca 16 września.

Bonus powitalny STS cały czas do odebrania. Bonus bez depozytu to 29 PLN!

STS bonus na ligę angielską i hiszpańską
STS bonus na ligę angielską i hiszpańską

STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Na stronie internetowej www.STS.pl nowi gracze ciągle mogą skorzystać z premii na start, na którą składają się aż trzy ekstra bonusy!

Pakiet od bukmachera STS to:

  • 29 PLN bez depozytu
  • 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie
  • ubezpieczony kupon w legalnych kartach online, czyli STS Betgames.

Uwaga! Przygotowany przez STS bonus za darmo oraz inne premie są dostępne tylko i wyłącznie z kodem promocyjnymBETONLINE„. Jego wpisanie możliwe jest przy rejestracji i każdy ma tylko jedną szansę, by wpisać hasło bonusowe i otrzymać dodatkowe środki.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button