TVbet. Forbet vs Betfan – gdzie lepiej grać legalnie w karty w internecie?

Bukmacherzy Betfan oraz Forbet posiadają w swoich ofertach legalne karty na pieniądze. W przypadku którego portalu TVbet zbiera lepsze opinie i dlaczego?

TVbet. Forbet vs Betfan - gdzie lepiej grać legalnie w karty w internecie?
TVbet opinie. Forbet vs Betfan – gdzie lepiej grać legalnie w karty w internecie?

Co to jest TVbet w zakładach bukmacherskich?

Coraz częściej na stronach tematycznych słyszy się o TVbet. Nie wszyscy ciągle wiedzą, co to właściwie oznacza i jak to się przekłada na granie u bukmachera. Czy to nowy rodzaj zakładów, a może jakąś definicja, którą zrozumieją tylko profesjonaliści?

Nic bardziej mylnego, TVbet to nazwa usługi, która oferuje nam legalne granie w karty online. W zasadzie to operator, który polskim bukmacherom przekazuje narzędzia do oferowania gier takich jak blackjack, wojna czy legalny poker texas holdem.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Obecnie TVbet znajdziemy na stronach internetowych www.iForbet.pl oraz www.Betfan.pl. Nie jest to usługa dostępna w STS, gdzie mamy do czynienia z Betgames, a oprócz tego również ekskluzywnym pokerem po polsku – z krupierami mówiącymi w naszym języku i tak dalej.

Gdzie lepiej grać w karty – Forbet czy Betfan? Opinie o TVbet!

Kiedy ktoś chce grać w karty u bukmachera, albo decyduje się na granie w STS, albo wybiera między Forbet a Betfan. Wszystko ze względu na fakt, że na stronie www.STS.pl nie ma legalnego blackjacka, co dla niektórych jest sporym minusem.

Jeżeli zależy nam jedynie na graniu w karty online, czyli nie bierzemy pod uwagę obstawiania meczów, wirtualnych sportów i tak dalej, nie ma większej różnicy, na którą opcję się zdecydujemy. Karty Betfan oraz te dostępne w Forbet wyglądają dokładnie tak samo, ponieważ dostarczane są przez tego samego operatora. Żeby było jeszcze ciekawiej, każdy ze wspomnianych bukmacherów oferuje identyczne produkcje – blackjack, wojna oraz poker.

Inną kwestią są promocje bukmacherskie oraz inne oferty specjalne. Na stronie www.Betfan.pl jest ich zawsze bardzo dużo, a dodatkowo na start można otrzymać ponad 3000 PLN jako bonus powitalny. Takiej premii na start nie ma w Forbet.

Betfan zakłady online
Betfan zakłady online

Karty to nie wszystko – zakłady bukmacherskie online + duże bonusy!

Bukmachera możemy zmienić w dowolnym momencie, dlatego nie warto podchodzić do jego wyboru jako do czegoś szczególnie poważnego czy zobowiązującego. Mimo wszystko, pamiętajmy, że bukmacherzy oferują wiele usług i nie warto skupiać się tylko na jednej, skoro w zasadzie każda jest okazją do zarobku.

Na stronie www.Betfan.pl do odebrania jest ponad 3000 PLN jako doładowanie wpłaty, większe wygrane i zakład bez ryzyka. Z kolei na www.iForbet.pl zdobyć można 14 dni grania bez podatku, premię 2000 PLN od pierwszej wpłaty i 200 PLN maxi zysku przy depozycie numer dwa!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button