Forbet nagradza typerów w Trzech Króli

Jeżeli nie macie jeszcze dość świętowania w Trzech Króli, zajrzyjcie do promocji przygotowanych przez Forbet. Bukmacher, chcąc wyjść naprzeciw świętującym dzień podróży Kacpra, Melchiora i Baltazara do miejsca narodzin Jezusa, zorganizował wyjątkową promocję, dzięki której dzień oznaczony w kalendarzu czerwoną kartką, naprawdę będzie wyjątkowy.

Trzech najlepszych typerów, którzy 6 stycznia 2019 roku obstawią najtrafniejsze wydarzenia, otrzyma bonusy w postaci 200 złotych. By wziąć udział w zabawie, należy spełnić kilka podstawowych warunków.

Forbet nagradza typerów w Trzech Króli

Promocja obowiązuje tylko dziś i tylko na zakłady zawarte do 23:59.Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest postawienie kuponu o wartości dokładnie 39 złotych na dowolną ilość zdarzeń z oferty.

Bonusy trafią na konta graczy do jutra (poniedziałek, 7 stycznia 2019) do godziny 16:00 i będzie można z nich skorzystać dopiero po czterokrotnym obrocie po kursie minimum 2.0. 30 dni to czas, jaki wylosowani typerzy mają na obrócenie środkami.

W akcji nie biorą udziału środki, które zostały wykorzystane do obstawiania kuponu, a pochodzą z konta bonusowego. Organizator zastrzega sobie prawo do decydowania o losie uczestników promocji, którzy – chcąc oszukać organizatora – ostawią zakłady przeciwne podczas próby obrotu bonusem.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button