Fortuna Trzech Króli (6 styczeń 2020) godziny otwarcia

Święto Trzech Króli jest od kilku lat wolnym dniem od pracy w Polsce. Czy w tym dniu bukmacher Fortuna ma otwarte punkty naziemne? Jakie są godziny otwarcia 6 stycznia w narodowe Święto 3 Króli?

Fortuna Trzech Króli (6 styczeń 2020) godziny otwarcia
Fortuna Trzech Króli (6 styczeń 2020) godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Fortunie 6 stycznia 2020

W nowym rok Fortuna miała swoje kolektury zamknięte, jako jeden z niewielu bukmacherów tego dnia, inni bukmacherzy jak Totolote, LVbet czy też eTOTO były otwarte. Czy w takim razie będzie podobnie 6 stycznia 2020 w Święto Trzech Króli?

Na szczęście Fortuna stanęła na wysokości zadania i wszystkie swoje punkty stacjonarne dla graczy zakładów bukmacherskich ma otwarte 6 stycznia 2020 w godzinach 9.30 – 14.30. Nawet do późniejszej godziny (16.30) w wybranych punktach w większych miastach.

Pozostali bukmacherzy jak Totolotek, LVbet i STS mają otwarte podobnie jak Fortuna tego dnia, różnią się tylko godziny otwarcia, ale większość w podobnym czasie jest zamykana.

Tags

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550
close-image
Close