LVbet godziny otwarcia 1 styczeń 2019

Jak co roku gracze zakładów sportowych, jeszcze na kacu, zaraz po przebudzeniu zadają sobie bardzo, ale to bardzo ważne pytanie „jakie są godziny otwarcia LVbet 1 stycznia?”.

godziny otwarcia lvbet 1 styczeń 2019
Godziny otwarcia lvbet 1 styczeń 2019

Czy LVbet jest otwarty 1 stycznia 2019?

Wyjątkowo w tym roku punkty stacjonarne legalnego bukmachera LVbet są w nowy rok otwarte, to bardzo rzadko spotykana sytuacja gdyż na przykład bardzo popularny bukmacher Fortuna w ten dzień ma swoje punkty naziemne zamknięte dla graczy.

godziny otwarcia 1 styczeń 2019
LVbet godziny otwarcia 1 styczeń 2019

Prawdopodobnie LVbet jest jedynym bukmacherem, który 1 stycznia 2019 ma otwarte punkty i przyjmuje zakłady bukmacherskie. To bardzo cieszy, że ten bukmacher pamięta o swoich klientach nawet w nowym roku.
1 stycznia punkty naziemne LVbet będą otwarte w godzinach 10.00 – 18.00.

W Internecie również LVbet to klasowy bukmacher, ilość promocji i darmowych bonusów jest niezwykle korzysta i to bardzo buduje LVbet jako markę przyjazną dla typerów. Dodatkowo bardzo dobre kursy i niespotykana ilość zakładów to zalety jakie mogą zazdrościć bukmacherzy tacy jak Milenium czy PZbuk.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button