LvBet rozdaje 100 złotych bonusu na sporty wirtualne

LvBet przygotował dla swoich graczy wyjątkową promocję. Bukmacher oferuje typerom 50% od depozytu.

Promocja trwa do 13 stycznia 2019 roku do godziny 23:59. Warunkiem skorzystania z bonusu jest dokonanie wpłaty na kwotę co najmniej 20 złotych. Środki bonusowe zostają ograniczone do wartości 100 złotych.

LvBet rozdaje 100 złotych bonusu na sporty wirtualne

By móc swobodnie dysponować środkami pochodzącymi z nagrody, należy obrócić nimi sześciokrotnie. Zakłady można stawiać tylko i wyłącznie na ofertę sportów wirtualnych.

Zakłady na żywo i zakłady pochodzące z oferty przedmeczowej nie biorą udziału w akcji.

Bonus jest ważny przez 30 dni od momentu dodania do konta gracza. Jeżeli nagrodzony ma aktywną inną premię, gratyfikacja zostaje dodana do kolejki.

Kupon zostaje dezaktywowany w chwili jego wykorzystania, anulowania, bądź rozliczenia. LvBet nie wyraża zgody na stawianie zakładów przeciwstawnych.

Przeniesienie środków premiowych na własne konto gracza będzie możliwe dopiero po rozliczeniu wszystkich zdarzeń z kuponu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button