Jak puścić kupon na mecze w internecie? [FORTUNA ONLINE]

W jaki sposób zagrać na swoich faworytów u bukmachera internetowego? Oto poradnik, który pokazuje wszystko od początku do końca na przykładzie marki Fortuna Online!

Jak puścić kupon na mecze w internecie? [FORTUNA ONLINE]
Jak puścić kupon na mecze w internecie? [FORTUNA ONLINE]

Obstawianie meczów w internecie

Początkujący gracze bardzo często chcą od razu poznać skuteczny sposób na obstawianie, wygrywać duże pieniądze, a dopiero na końcu… uczyć się podstaw. Jak się pewnie domyślacie, tak się po prostu nie da i warto sobie to jak najszybciej uświadomić.

Aby postawić kupon na mecze w internecie, przede wszystkim potrzebujemy do tego darmowego konta. W przypadku Fortuny zakłada się profil gracza w ciągu kilku chwil, a wszystko to za pomocą tak zwanego konta tymczasowego, którego nie trzeba weryfikować.

Fortuna kod promocyjny

Warto wziąć pod uwagę, że wiele firm bukmacherskich oferuje na start tak zwane bonusy bez depozytu, czyli premie, które odbiera się jeszcze przed złożeniem pierwszej wpłaty. Fortuna nie jest w tej kwestii wyjątkiem – w aktualnej ofercie pozwala na zdobycie na start nawet 20 PLN (kod promocyjny: „BETONLINE„).

Chcesz postawić swój kupon w Fortunie? ZOBACZ VIDEO:

Granie w internecie jest znacznie prostsze od stawiania kuponów w punktach stacjonarnych. Nie tylko możemy grać o każdej porze dnia i nocy, ale także odbieramy ciekawe bonusy, mamy możliwość zamykania kuponów przed czasem i wiele, wiele więcej!

W polskiej sieci znaleźć można sporo bukmacherów online, ale trzeba podkreślić, że nie wszyscy z nich działają w legalny sposób. Gra w portalach bez licencji Ministerstwa Finansów to ryzyko popadnięcia w poważne kłopoty natury prawnej!

Interesują cię poradniki bukmacherskie? Już teraz zobacz, jak oglądać mecze w STS za darmo!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button