Wygraj Ligę Milenium. Konkurs typerski z nagrodami!

Konkurs typerski „Wygraj Ligę” to propozycja dla tych, którzy chcą sprawdzić się w rywalizacji z innymi graczami. Obstawiaj, zdobywaj punkty i awanse! A na koniec – wygrywaj kasę!

Wygraj Ligę Milenium. Konkurs typerski z nagrodami!
Wygraj Ligę Milenium. Konkurs typerski z nagrodami!

Milenium promocje online

Promocja bukmacherska od Milenium obowiązuje od dnia 1 czerwca. Szóstego miesiąca w roku trwać będzie rywalizacja o miejsca w poszczególnych ligach.

W każdej lidze do zdobycia są takie same nagrody pieniężne, ale zupełnie inaczej wygląda kwestia przygotowanych cashbacków. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż w konkretnych rozgrywkach mamy inną liczbę typerów, a to oznacza mniejsze lub większe szanse na wygraną.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Liga typerów z nagrodami, czyli Wygraj Ligę!

Sezon trwa w Wygraj Ligę dokładnie jeden miesiąc. Możesz zdobyć awans, spaść, a także otrzymać nagrodę! Wszystko to, oczywiście, w ramach jednej promocji!

  • 1. liga – 250 graczy (5% cashbacku dla najlepszych),
  • 2. liga – 500 graczy (4% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 3. liga – 1000 graczy (3% cashbacku dla najlepszych + awans),
  • 4. liga – pozostali gracze (2% cashbacku dla najlepszych + awans).

Nie musisz zapisywać się do tej akcji, gdyż jest ona dostępna dla wszystkich zapisanych typerów. Przypominamy, że nowi gracze mogą przy zakładaniu konta wykorzystać Milenium kod promocyjny!

Bukmacher Milenium na swojej stronie internetowej zamieścił pełny regulamin opisywanej przez nas oferty. Jeżeli chcesz, możesz sprawdzić szczegóły i odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania!

Jak myślisz, uda ci się znaleźć w typerskiej ekstraklasie czy będziesz szarakiem z „okręgówki”? ;)


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button