Bonus powitalny Milenium. Wszystko, co musisz wiedzieć!

Chcesz założyć konto u bukmachera Milenium? Zobacz, jaki oferuje bonus powitalny. Tylko u nas znajdziesz każdą informację, której potrzebujesz!

Bonus powitalny Milenium. Wszystko, co musisz wiedzieć!
Bonus powitalny Milenium. Wszystko, co musisz wiedzieć!

Milenium bonus dla nowych graczy

Milenium bukmacher oferuje klientom na dobry początek nawet trzy prezenty powitalne. O każdym z nich warto napisać nieco więcej, niż tylko jedno zdanie, a zatem do dzieła!

Rejestrując się w Milenium, standardowo możesz otrzymać do 760 PLN za dokonanie wpłaty numer jeden. To dość powszechna promocja – wpłacasz kasę do buka, a on podwaja twój depozyt, byś mógł grać za jeszcze wyższą kwotę!

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Milenium bukmacher. Jaki bonus?

Jeżeli chcesz otrzymać coś ekstra, musisz pamiętać, że tylko przy rejestracji możesz wykorzystać Milenium kod bonusowy. Podając słowo „BETONLINE” zapewniasz sobie dodatkowe 20 PLN w przypadku przelania i obrócenia 50 PLN.

Bukmacher Milenium nowym graczom przyznaje też 10 PLN w formie Zakładu Bez Ryzyka. Na czym polega ta opcja? Stawiasz wybrany przez siebie zakład za 10 PLN, a w razie niepowodzenia nie tracisz ani złotówki!

Nie wiesz, gdzie założyć konto do obstawiania meczów? Zobacz ranking najlepszych bukmacherów! A jeżeli zamiast Milenium wolisz coś innego, może spodoba ci się Forbet kod promocyjny VIP? ;)

Uwaga! Opisywany przez nas bonus dostępny jest z kodem „BETONLINE”. Nie damy wam gwarancji, że otrzymacie którykolwiek z prezentów bez wpisania hasła promocyjnego!


Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button