Turniej Czterech Skoczni w Fortunie bez ryzyka

O tym, że na nadchodzący Turniej Czterech Skoczni czekają zagorzali miłośnicy skoków narciarskich, nikomu nie trzeba mówić. Są jednak i tacy, którzy na to wydarzenie wyczekują z innego powodu. Graczom, którzy obstawią w zakładach LIVE zdarzenia ze zbliżających się konkursów narciarskich, i powinie im się noga, otrzymają od Fortuny rekompensatę w postaci zwrotu zagranej stawki.

Promocja obowiązuje na cztery konkursy Turnieju Czterech Skoczni:

  • w Oberstdorfie
  • w Garmisch-Partenkirchen
  • w Innsbrucku
  • w Bischofshofen
Turniej Czterech Skoczni w Fortunie bez ryzyka

W zabawie biorą udział tylko i wyłącznie zakłady LIVE z oferty SOLO, AKO, oraz MAXIKOMBI. By otrzymać bonus, gracz musi w dniach 30 grudnia 2018, 1 stycznia 2019, 4 stycznia i 6 stycznia 2019 obstawić przez stronę www, bądź aplikację mobilną bukmachera zakład LIVE o wartości co najmniej 20 złotych brutto.

W kuponie muszą być zawarte wyłącznie zdarzenia związane ze skokami narciarskimi. Z bonusu wykluczone są zakłady z oferty Ekspert +, Hitu Dnia, oraz zakładów specjalnych.

Jeżeli zagrany przez gracza kupon okaże się przegrany, użytkownik Fortuny otrzyma od bukmachera bonus w wysokości 20 złotych. Środki zostaną przyznane w punktach FKP (2800 punktów).

Rekompensata zostanie przypisana do iKonta gracza do północy dnia następnego po rozegranym konkursie (w przypadku turnieju rozgrywanego 30 grudnia 2018 roku, 20 złotych zostanie przekazane do 23:59 w dniu 31 grudnia 2018 roku).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button