Fortuna godziny otwarcia 1 styczeń 2019

Czy punkty naziemne bukmachera Fortuna będzie otwarta 1 stycznia 2019 roku? Jakie godziny otwarcia w nowym roku 2019? Sprawdź zanim wybierzesz się do punktu, a może inni bukmacherzy mają otwarte tego dnia?

fortuna 1 styczeń 2019
Czy 1 stycznia 2019 roku Fortuna jest otwarta?

Czy Fortuna 1 stycznia jest otwarta?

Bukmacherzy stacjonarni w Święta i inne wolne dni od pracy mają różne godziny otwarcia swoich punktów przyjmowania zakładów sportowych.

Fortuna jest jednych z bukmacherów, które jest liberalne i ma otwarte niemal codziennie, niestety 1 stycznia 2019 ich punkty będą zamknięte. Dopiero 2 stycznia Fortuna będzie otwarta w normalnych godzinach.

fortuna godziny otwarcia
Fortuna 1 stycznia 2019 ma punkty naziemne zamknięte

Podobna sytuacja jest z bukmacherem STS i Superbet, gdzie 1 stycznia ich punkty naziemne będą również zamknięte na klucz.

Inaczej sytuacja jest z bukmacherem LVbet, który w nowy rok czyli 1 stycznia 2019 ma swoje punkty przyjmowania zakładów otwarte w godzinach 10.00 – 18.00.

Dlatego warto posiadać konto u bukmachera internetowego, wtedy nie trzeba się martwić czy jest wolne od pracy czy nie, w internecie zawsze można obstawić kupon.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button