Bonus 50 złotych od TotalBet na TCK

Gracze, którzy obstawią kupony na nadchodzący, 67 Turniej Czterech Skoczni, otrzymają bonus w postaci 50 złotych od TotalBet. Promocja obowiązuje od 29 grudnia 2018 roku do 6 stycznia 2019 roku.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest postawienie czterech różnych kuponów spełniających poniższe warunki akcji i napisanie wiadomości e-mail z prośbą o przyznanie bonusu na adres: promocja@totalbet.pl.

Bonus 50 złotych od TotalBet na TCK

By skorzystać z bonusu, należy postawić cztery nieidentyczne zakłady SOLO lub AKO o wartości co najmniej 25 złotych na zdarzenia z Turnieju Czterech Skoczni. Kurs łączny każdego zakładu musi wynosić co najmniej 2.00, a kupony muszą pochodzić z salda głównego (prematch lub live).

W promocji nie biorą udziału zakłady specjalne (na przykład Total Boost. Objęty promocją jest tylko jeden pakiet czterech różnych kuponów z okresu 29 grudnia – 6 stycznia. Jego rozliczenie odbędzie się maksymalnie 7 stycznia 2019 roku do godziny 2:00.

Premie zostaną przyznane na konta graczy w ciągu 48 godzin od chwili zakończenia promocji.

By móc wykorzystać bonus, należy przenieść go na saldo główne i dokonać 3-krotnego obrotu, gdzie każdy z zakładów musi obejmować co najmniej 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem 1,20 (kursem łącznym o wartości co najmniej 2,00).


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button