Cashback 500 PLN w BetClic Polska. Jak zgarnąć prezent powitalny?

500 PLN na start od bukmachera BetClic Polska? Tak, to jak najbardziej możliwe! Już teraz możesz sprawdzić, na czym polega prezent powitalny i jak działa!

Cashback 500 PLN w BetClic Polska. Jak zgarnąć prezent powitalny?
Cashback 500 PLN w BetClic Polska. Jak zgarnąć prezent powitalny?

BetClic bonus na start 2019

Przeczytałeś jakie na temat strony BetClic opinie znajdują się w internecie i chcesz spróbować obstawiania u tego bukmachera? Cały proces rejestracyjny to tylko kilka chwil!

Jeżeli nie jesteś jeszcze graczem zarejestrowanym w BetClic, możesz to zmienić choćby i teraz. Wypełnienie formularza online to około minuty roboty, a przy okazji można odebrać przy pierwszej wpłacie do 500 PLN cashbacku!

strona betclic polska
strona betclic polska

500 złotych na Betclic.pl. Odbieranie krok po kroku

BetClic bonus powitalny przyznawany jest w przypadku porażki w pierwszym postawionym kuponie. Stawiasz 300 złotych i w razie niepowodzenia dostajesz 300!

Nie musisz się martwić o łamanie prawa, ponieważ legalny bukmacher BetClic posiada wszystki niezbędne zgody i licencje! Jeżeli więc chcesz grać zgodnie z przepisami, lepiej trafić się nie dało!

Zobacz instrukcję, która pokazuje, jak odbiera się bonus powitalny BetClic, to jest cashback 500 PLN:

  1. Gracz wypełnia formularz na BetClic.pl
  2. Kod promocyjny aktywny dla wszystkich to „KOD500
  3. Nie trafiasz pierwszego kuponu – masz zwrot!
  4. Bukmacher daje kasę, a gracz może ją stawiać na kuponach!

Uwaga! Pamiętaj, że możesz otrzymać bonus na start tylko jeden raz. To bardzo istotne, gdyż nie można liczyć na dwa czy trzy doładowania po przelewach!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button