Cashback Etoto na Wimbledon 2019!

Stawiasz mecze rozgrywane w ramach turnieju Wimbledon 2019? U bukmachera Etoto możesz otrzymać cashback w przypadku, gdy podwinie ci się noga!

Cashback Etoto na Wimbledon 2019!
Cashback Etoto na Wimbledon 2019!

Etoto zwrot na Wimbledon

Wimbledon to najpopularniejszy turniej tenisowy świata. Biorąc pod uwagę, że cały czas walczą w nim przedstawiciele naszego kraju, trudno się dziwić, iż jest tak chętnie obstawiany w Polsce.

Bukmacher legalny Etoto przygotował dla graczy specjalny zwrot od przegranych w kuponach tenisowych. Opisywana oferta trwa do zakończenia imprezy na trawiastych kortach w Londynie.

forbet kod bonusowy
forbet kod bonusowy

Ile możesz otrzymać? Cashback od Etoto wynosi dokładnie 25% wartości zagranej stawki. Jego maksymalna wartość to 200 PLN.

Specjalny cashback dla typerów!

Zakład promocyjny musi być zagrany za co najmniej 50 PLN. Możesz w nim zawrzeć jeden typ albo więcej, ale przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, iż liczą się tutaj jedynie mecze tenisowe!

Poniżej prezentujemy wam oficjalną rozpiskę warunków, jaką można znaleźć na oficjalnej stronie organizatora akcji:

– Tylko kupony pojedyncze i wielokrotne,
– postawione na tenis,
– min. stawka zakładu: 50 zł,
– min. kurs zakładu: 1.02,
– min. kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1.02.

Pamiętaj, że w trakcie promocji możesz otrzymać więcej niż jeden zwrot, a tym samym możesz obstawiać Wimbledon 2019 bez jakichkolwiek ograniczeń!

Nie masz jeszcze konta bukmacherskiego do obstawiania? Zobacz, co takiego składa się na Etoto bonus powitalny. Zdradzimy już teraz, że do odebrania jest, między innymi, bonus bez depozytu!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button