Obstawianie bez podatku. Betfan to nawet 20% wygranych EXTRA!

Każdy, kto gra u bukmachera Betfan może na każdym kuponie zdobywać nawet 20% wygranych extra! Czym jest promocja, która na to pozwala i co takiego oferuje?

Obstawianie bez podatku. Betfan to nawet 20% wygranych EXTRA!
Obstawianie bez podatku. Betfan to nawet 20% wygranych EXTRA!

Bonus w Betfan – obstawianie bez podatku

Granie bez podatku to dla wielu graczy prawdziwe wybawienie. Zdobywanie wygranych mniej o 12% do najprzyjemniejszych rzeczy na świecie nie należy – w Betfan można jednak o tym zapomnieć!

Aby postawić kupon bez podatku, potrzebne jest zagranie co najmniej 2 zdarzeń o kursie 2,00 lub wyższym. W takim przypadku już można zdobyć wygrane powiększone o 14%.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Ale to jeszcze nie wszystko, dlatego, że legalny bukmacher Betfan pozwala na stawianie kuponów z wygranymi EXTRA aż o 20%! Co jest do tego potrzebne, jak to działa?

Legalny bukmacher z premią do 20% wygranych!

Tak duże wygrane do zdobycia są za zagranie co najmniej 4 zdarzeń na jednym kuponie o kursie 4,00 lub wyższym. I tyle – wszystko inne dzieje się automatycznie!

Ilość zagranych kuponów promocyjnych jest dowolna. Wszystko zależy od gracza i jego potrzeb czy strategii obstawiania.

A kto nie ma konta w Betfan, da radę je założyć w każdej chwili za pośrednictwem strony internetowej. Do wpisania jest przy tym kod promocyjny „BETONLINE„, który daje dodatkowe 50 PLN jako Zakład Bez Ryzyka!

Promocja na grę bez podatku obowiązuje przez cały tydzień i 24 godziny na dobę. Można korzystać z niej albo na zakładach LIVE, albo z oferty pre-match.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button