Najlepszy strzelec Ekstraklasy wreszcie z Polski?

Najczęściej to zagraniczni piłkarze zdobywają w Ekstraklasie korony króla strzelców. Czy w sezonie 2020/21 będzie inaczej? Odeszło z klubów wielu znakomitych snajperów, więc jest szansa dla tych z naszego kraju!

Najlepszy strzelec Ekstraklasy wreszcie z Polski?
Najlepszy strzelec Ekstraklasy wreszcie z Polski?

Najlepsi z sezonu 2019/20 już odeszli

Królem strzelców w sezonie 2019/20 został Christian Gytkjaer, który zdobył 24 bramki. Drugie miejsce zajęli ex-aequo Igor Angulo i Jorge Felix (16 goli). Wiecie, co ich wszystkich łączy? Żadnego z nich w nadchodzącej kampanii nie zobaczymy już na polskich boiskach.

Najskuteczniejszym Polakiem okazał się Jarosław Niezgoda, który zagrał połowę sezonu w barwach Legii Warszawa i 14 razy wpisał się na listę strzelców. Gdyby nie odszedł w zimowym oknie transferowym do Portland Timbers, to powalczyłby z Gytkjaerem o koronę. Mimo wszystko i tak żaden napastnik z naszego kraju nie potrafił go doścignąć. Drugi Piotr Parzyszek zakończył sezon z 12 trafieniami. Trzeci Bartosz Białek zdobył dziewięć bramek.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

To właśnie w tej dwójce upatrujemy ewentualnych kandydatów z Polski do zdobycia korony króla strzelców Ekstraklasy (macie już swoje typy na Ekstraklasę?) w nadchodzącym sezonie. Liczymy też na trafienia Łukasza Zwolińskiego, Aleksandra Buksy i narodzenie się jakiegoś nowego polskiego talentu.

Dlaczego zagraniczni zawodnicy zawsze dominują?

Sęk jednak w tym, że w czterech ostatnich sezonach to piłkarze z zagranicy zostawali królami strzelców (w sezonie 2016/17 ex-aequo pierwsze miejsce z Marco Paixao zdobył Marcin Robak). Teraz może być podobnie. Z pewnością w gronie faworytów można umieścić takich piłkarzy, jak Damjan Bohar, Flavio Paixao, Jose Kante, Tomas Pekhart czy Rafael Lopes. Najbardziej jednak zastanawia nas forma Mikaela Ishaka, który zastąpi Gytkjaera oraz Marcosa Alvareza, który trafił do Cracovii. Obaj przeszli do Ekstraklasy z 2. Bundesligi.

W BETFAN możecie typować, czy tym razem Polak zostanie królem strzelców Ekstraklasy. Analitycy legalnego polskiego bukmachera sądzą, że stanie się tak na 18%. Sądzicie zatem, że są na to realne szanse?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button