50% od depozytu w forBET

Dziś mija 6 lat, od czasu zwycięstwa Andersa Bardala w pierwszym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Z okazji 6 już rocznicy odbycia się pierwszych w historii zawodów w ramach tej imprezy, fotBET przygotował dla swoich graczy wyjątkową promocję.

50% od depozytu w forBET

Promocja obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym do 23:59. Minimalną kwotą depozytu jest 20 złotych. Gracze, którzy do północy 9 stycznia 2019 roku wpłacą na swoje konta środki, dostaną 50 procent bonusu. Premia jest ograniczona do 500 złotych.

By odblokować bonus, należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem. Warunkiem jest postawienie kuponu po kursie co najmniej 2.0.

W promocji nie biorą udziału kupony systemowe. Organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia z zabawy tych graczy, którzy będą próbować typować w zakładach przeciwstawnych.

Warunkiem zaliczenia kuponu jest jego rozliczenie. Wypłata bonusu będzie możliwa po czterokrotnym obrocie po kursie co najmniej 2.0. 14 dni to czas, jaki użytkownik będzie miał na dokonanie obrotu. Czas liczy się od chwili pojawienia się bonusu na koncie.

Bonus przypisany do konta będzie czekał w kojce przez 14 dni. Premia zostanie przypisana od pierwszej wpłaty w dniu dzisiejszym.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button