Czy istnieje skuteczny system Eurojackpot? Oto, co trzeba wiedzieć!

Skuteczny system Eurojackpot, który pozwala na regularne zarabianie pieniędzy? Warto wiedzieć wszystko na ten temat – czy takie coś jest w ogóle możliwe, a jeśli tak, to co trzeba zrobić, by zacząć z tego korzystać. Garść informacji już teraz do przeczytania w naszym portalu!

Czy istnieje skuteczny system Eurojackpot? Oto, co trzeba wiedzieć!
Czy istnieje skuteczny system Eurojackpot? Oto, co trzeba wiedzieć!

Czy na Eurojackpot można dużo zarabiać?

Loterie liczbowe to w zasadzie najpopularniejszy sposób na zarobienie ogromnych pieniędzy przy stosunkowo niewielkim wkładzie i w zasadzie żadnym wysiłku. Takie gry jak Lotto, Mini Lotto oraz pochodne cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno w naszym kraju, jak i na całym świecie. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że wiele krajów Starego Kontynentu ma wspólną grę i jest to Eurojackpot, w którym można wygrać nawet ponad 400 milionów złotych!

To, ile wyniesie główna wygrana w przypadku Eurojackpot, zależy od kumulacji. Jeżeli jedno, drugie i kolejne losowania nie przynoszą pierwszej nagrody, powiększa się kwota, jaką można zyskać. Polacy mogą sami podjąć decyzję, czy chcą otrzymać środki w euro, czy w złotówkach.

jaki kod promocyjny sts online
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez ryzyka: BETONLINE

Jak doskonale widać, można na Eurojackpot zarobić naprawdę sporo. Oczywiście, bardzo wysokie wygrane nie mają miejsca na co dzień, a zdarzają się stosunkowo sporadycznie. Tym bardziej, że jeśli zerkniemy na to Eurojackpot kiedy losowanie, zauważymy, że rozstrzygnięcia padają tutaj zaledwie dwa razy w tygodniu.

Eurocjackpot wygrane w Polsce. Ile realnie jest do zdobycia?

Na pewno kwoty rzędu stu czy nawet czterystu milionów działają na wyobraźnię. Nie trzeba być jednak doświadczonym fanem loterii, by stwierdzić, iż naprawdę trudno jest o zdobycie takich pieniędzy. Nie ulega jednak wątpliwości to, że w Eurojackpot da się wygrać, a kwoty wcale nie są małe.

Jako przykład posłużą nam statystyki za czerwiec 2022. 17. dnia tego miesiąca padła w portalu Lotto online wygrana w Eurojacpot w wysokości 303 tysięcy złotych. Tydzień wcześniej ktoś w Warszawie zarobił nieco ponad 100.000 zł, natomiast w Nowym Tomyślu udało się zdobyć aż 2 423 687 zł! Cały czas mowa o sumach sporych, ale już bardziej przyziemnych. Pokazuje to wszystko jednak, że Eurojackpot to gra, która naprawdę może być dla wielu początkiem nowego życia w kwestii finansowej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl1500 + 140 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Oczywiście, zdarzają się i bardzo duże wygrane w naszym kraju. 13 sierpnia 2021 roku ktoś z Polski wygrał w Eurojackpot aż 206 milionów. Dwa lata wcześniej zarobiono w tej samej loterii blisko 194 mln. Na trzecim miejscu podium największych polskich wygranych jest kwota 96 milionów, którą zdobył ktoś z powiatu pruszkowskiego.

Eurojackpot system – czy można zawsze wygrywać?

Każdy z nas potrzebuje na co dzień pieniędzy do tego, by funkcjonować w dzisiejszym świecie. Nic zatem dziwnego, że korcą wygrane w Lotto i tym podobnych propozycjach. Tym bardziej, że obecnie możliwe jest granie w Eurojackpot w internecie, a więc tak naprawdę ogromne środki są na wyciągnięcie ręki. Dosłownie, bo typować liczby można na telefonie czy komputerze.

Skoro jest sposób na powiększenie salda w banku, dlaczego by z tego nie skorzystać? Nie brakuje osób, które sprawdzają jaki jest najlepszy system Eurojackpot, ponieważ chcą mieć zapewnione wygrane zawsze i wszędzie. Oczywiście, wiele jest stron, które pozwalają im – przynajmniej w teorii – posiąść tę tajemną wiedzę, jaka jest zarezerwowana tylko dla wybranych.

Największe wygrane Eurojackpot w Polsce
Największe wygrane Eurojackpot w Polsce

Mamy nadzieję, że w naszym ostatnim zdaniu każdy dostrzegł ironię. Możemy zapewnić, iż nie jest istnieje Eurojackpot system gry, dzięki któremu można zdobywać wygrane w każdym postawionym kuponie. Takie coś jest nierealne, a podstawy matematyki absolutnie wystarczą do tego, by zrozumieć, dlaczego właśnie jest tak, a nie inaczej.

Jak wygrywać w Eurojackpot chciałby dowiedzieć się każdy, bo nie ukrywajmy, że wielu z nas już jedna wielomilionowa wygrana dałaby względny spokój finansowy na co dzień. Nie ma co jednak liczyć na to, by kiedykolwiek powstał dobry sytem Eurojackpot, który dawałby regularnie zarabiać.

To coś rodem z filmów science fiction, ale gdyby nawet jakiś genialny matematyk wymyślił reguły, dzięki którym można wygrywać w loteriach, jesteśmy przekonani, iż swoim odkryciem z nikim by się nie podzielił.

Granie systemem w Eurojackpot. O co w tym chodzi?

Niektórzy mogą być mocno zdziwieni tym, że oficjalna strona Lotto pozwala na granie systemem w Eurojackpot. Najprościej rzecz ujmując polega to na „dokupieniu” liczb do kuponu. Można w ten sposób zamiast 2 wytypować nawet 12 liczb i tak samo w przypadku grona liczb od 1 do 50. Niestety, trzeba liczyć się z tym, że nie jest to tania zabawa. System 5 z 50 oraz 3 z 12 to koszt 37,50 zł. Za 7 z 50 oraz 7 z 12 zapłacić trzeba z kolei… 5512 zł!

Eurojackpot granie systemem
Eurojackpot granie systemem

Podkreślić należy, że w Eurojackpot system zakładów wykorzystywany jest bardzo często przez tych, którzy celują w duże wygrane. Te największe w Polsce najczęściej zdobyte zostały przez osoby grające więcej liczb, niż ma to miejsce w standardzie.

Bez względu na to czy wybieramy zakłady bukmacherskie, Lotto czy Total Casino, musimy liczyć się z faktem, że nikt nie poda nam gotowego sposobu na zarabianie pieniędzy bez żadnego wysiłku. To byłoby zbyt piękne, aby było prawdziwe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.8 / 5. Ocen: 234

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button