Czy ranking może być uczciwy, jeżeli liczba legalnych stron sportowych jest ograniczona?

Wywiad z redaktorem naczelnym portalu LegalBukmacher Agnieszką Sportową dla dziennikarza Betsport24.

Jak Pani razem z redakcją zaczynała pracę nad rankingiem?

Celem, jaki nam przyświecał przy tworzeniu rankingu bukmacherów to pomoc typerom w znalezieniu najlepszej firmy bukmacherskiej. Warto pamiętać, że każdy ranking najlepszych bukmacherów jest subiektywny, bo nie da się ze stuprocentową pewnością powiedzieć, który bukmacher będzie się cieszyć największą popularnością wśród graczy. Ranking może jedynie ułatwić graczowi wybór najlepszej strony do obstawiania, ale najważniejsze jest samodzielne przetestowanie usług bukmachera. 

Przy tworzeniu rankingu skupiliśmy się przede wszystkim na ocenie kilku ważnych kwestii. Braliśmy pod uwagę ofertę bonusową, kursy bukmacherskie i ofertę zakładów sportowych. Przyjrzeliśmy się też aplikacji mobilnej, nawigacji i dostępności zakładów na e-sport, sporty wirtualne i karcianki. W naszym rankingu znaleźli się wyłącznie legalne firmy bukmacherskie posiadające zezwolenie na organizowanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministerstwo Finansów RP. 

Jak Pani szukała kontakt do menedżerów i w ogóle jak postawić bukmachera na to miejsce w rankingu, na które zasługuje? 

Szukając kontaktu do menedżerów poszczególnych bukmacherów, przede wszystkim stawiam na media społecznościowe i oficjalne strony, na których w zakładce Kontakt można znaleźć adres e-mail czy numer telefonu. Z niektórymi firmami udało mi się skontaktować na Facebook i LinkedIn, z innymi za pomocą poczty elektronicznej czy drogą telefoniczną. Mam jeszcze kilka sposobów, jak znaleźć osobę decyzyjną i kontakt do niej, których nie chciałabym zdradzać. Pomysłowość ludzka nie zna granic!

Przy tworzeniu rankingu w pierwszej kolejności bierze się pod uwagę popularność bukmachera wśród graczy. Ten, który jest najchętniej wybierany zarówno przez nowych, jak i doświadczonych typerów bez wątpienia zasługuje na 1. miejsce. Ponadto najlepszy bukmacher powinien oferować najwyższe kursy, solidną ofertę, łatwy do odbioru bonus powitalny, promocje okazjonalne i stałe. 

Warto jednak pamiętać, że na ofertę polskich bukmacherów składa się wiele różnych elementów, więc jedna firma nie może zaspokoić potrzeb każdego klienta bez wyjątku. Właśnie dlatego w naszym rankingu wskazaliśmy zalety każdego bukmachera i jacy typerzy będą najbardziej zainteresowani jego ofertą. 

Przykładowo, Fortuna oferuje możliwość założenia konta stałego bez konieczności wysyłania skanu dowodu osobistego do Działu Bezpieczeństwa (wystarczy potwierdzić tożsamość przez bankowość elektroniczną) i nielimitowaną grę bez podatku. Bukmacher jest idealną opcją dla niecierpliwych graczy. 

Im więcej zalet i udogodnień dla typerów, tym wyższa pozycja w rankingu, bo wiadomo, na pierwszym miejscu zawsze jest Klient.

Czym są oceny na stronie LegalBukmacher?

Oceny na stronie LegalBukmacher powstają w oparciu o dogłębną analizę każdego bukmachera pod względem kilku ważnych czynników. Oceniamy jego ofertę zakładów, kuponów i bonusów oraz uwzględniamy opinie prawdziwych graczy. 

Uważam, że niezależnie od tego, ile na rynku funkcjonuje legalnych firm bukmacherskich, ranking bukmacherów zawsze jest uczciwy, gdyż powstaje na podstawie bezstronnej oceny każdego operatora wg różnych kryteriów i opinii typerów. 

Podsumowanie 

Na koniec chciałabym powiedzieć słów kilka o naszym portalu LegalBukmacher. Wiem, że dziś w internecie jest sporo różnych stron, na których gracz może znaleźć różne rankingi bukmacherów, ale to, co wyróżnia naszą stronę na tle konkurencji to łatwość nawigacji, dostęp do opinii prawdziwych graczy i najnowszych informacji odnośnie najlepszych legalnych polskich bukmacherów. 

Strona LegalBukmacher została stworzona z myślą o graczach, którzy szukają rzetelnego i bezstronnego źródła informacji na temat rynku bukmacherskiego. Gracze mogą nas obserwować na Facebooku, Instagramie, Twitterze. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę LegalBukmacher!  

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button