Zakłady internetowe a prawo – co warto wiedzieć?

Czy zakłady bukmacherskie w ogóle są legalne w Polsce? Nie śledzisz za bardzo tego tematu? Masz tutaj zatem pewne wątpliwości? A nie chcesz ich mieć przed założeniem internetowego konta bukmacherskiego? Kolega uważa, że warto zarejestrować się w Etoto? Jak to jest w praktyce? Czy ta firma bukmacherska jest rzeczywiście legalna?

Czy Etoto działa zgodnie z polskim prawem? Jak to sprawdzić?

Jest tutaj kilka sposobów, aby można było to zweryfikować. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska Etoto działa w pełni legalnie. Dzięki temu osoby zastanawiające się nad rejestracją mogą być spokojne. Jak założysz konto, to nikt Cię za to na szczęście nie będzie „ścigał”. Chodzi nam zaś o policjantów, czy urzędników. A jak wybierzesz jakieś niesprawdzone podmioty hazardowe, to już Ci takiej gwarancji niestety dać nie możemy. Na stronie etoto.pl możesz zaś nie tylko dokonać rejestracji. Warto krótko wspomnieć, że proces zakładania konta jest wyjątkowo szybki i zarazem intuicyjny. Radzimy, aby się jednak nigdzie nie spieszyć. Warto na spokojnie wypełniać konkretne pola. Aby po prostu nigdzie się nie pomylić. Na stronie głównej tego podmiotu hazardowego możesz jednak nie tylko dokonać rejestracji, ale także dowiedzieć się więcej na temat kwestii legalności. Ta informacja znajduje się na samym dole. Z tej wzmianki wynika, że Etoto pierwszą licencję na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce uzyskało już w 2014 roku. A w 2020 roku ten dokument został przedłużony. To samo najprawdopodobniej nastąpi także za trzy lata.

Ważne są nie tylko informacje bezpośrednio „u źródła”

Uważasz, że to za mało? Wciąż nie jesteś do końca spokojny, jeśli chodzi o to zagadnienie? Niektórzy istotnie mogą pomyśleć sobie, że dana firma bukmacherska kłamie na swojej stronie internetowej, chociaż oczywiście tak nie wolno robić. Ale ok. Jeśli masz zatem jeszcze jakieś wątpliwości, to warto wejść tutaj https://www.podatki.gov.pl/pozostale-podatki/gry-hazardowe/zaklady-wzajemne-i-gry-hazardowe-przez-internet/. Co to za strona internetowa? To polski portal rządowy. Znajdują się tam legalne firmy bukmacherskie, które działają zgodnie z przepisami na terenie kraju. Warto zaznaczyć, że Etoto ma główną siedzibę w Warszawie, przy ul. Żurawiej 8. Z tego portalu wynika, że Etoto działa legalnie, jeśli chodzi o możliwość obstawiania online. Na ten moment ta firma bukmacherska nie oferuje zaś możliwości gry w punktach stacjonarnych. Wydaje nam się, że jeśli sprawdzisz to zagadnienie na takiej stronie internetowej, to Twoje wątpliwości będą już całkowicie rozwiane, prawda?

Jak jeszcze możesz legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie w Polsce?

Nie tylko online. Np. firma bukmacherska Etoto oferuje także inny wariant. Chodzi zaś o możliwość obstawiania przy pomocy aplikacji mobilnej. Jak pobierzesz, a potem zainstalujesz to narzędzie, to będziesz mógł grać nawet poza swoim domem, czy mieszkaniem. Inna opcja dotyczy typowania w punktach stacjonarnych. Na tym polu swoje usługi oferuje m.in. STS.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button