Fortuna bez ryzyka na NBA. 30 PLN dla wszystkich graczy!

Bukmacher Fortuna przygotował promocję bez ryzyka na mecze NBA w ten weekend. W jaki sposób w razie niepowodzenia odebrać pełny zwrot stawki? Szczegóły można poznać już teraz!

Fortuna bez ryzyka na NBA. 30 PLN dla wszystkich graczy!
Fortuna bez ryzyka na NBA. 30 PLN dla wszystkich graczy!

NBA obstawianie z bonusem

Promocja przygotowana została z myślą o wszystkich graczach zarejestrowanych w Fortunie. Właśnie dlatego w ogóle nie trzeba się do niej zapisywać – jest po prostu dostępna dla każdego!

W ramach oferty każdy gracz może liczyć na premię w wysokości 30 PLN. Gracze stawiają kupon za minimum 30 PLN z co najmniej jednym zdarzeniem związanym z NBA, a gdy zakład okaże się przegrany, zwrot automatycznie ląduje na koncie typerskim .

Bonusowe środki przyznawane są w formie punktów FKP. To bardzo dobra wiadomość, bo tego rodzaju premii nie trzeba w ogóle obracać – od razu po otrzymaniu można ją wykorzystać na obstawianie meczów z oferty marki Fortuna!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Fortuna daje 30 PLN w przypadku nietrafionego kuponu!

Promocja obowiązuje w dniach od 25 do 28 października. Liczą się w niej zakłady mobilne oraz zagrane na standardowej stronie internetowej. Dla każdego bonus wynosi tyle samo – jest to dokładnie 30 PLN.

Brak konta w Fortunie? Jeżeli tak, bardzo szybko da się to zmienić i tym samym zapewnić sobie dostęp do wszystkich promocji oferowanych przez tę firmę!

Fortuna kod promocyjny „BETONLINE” – ponad 1000 zł na start!

Tylko teraz gracze mogą przy rejestracji wykorzystać kod promocyjny „BETONLINE” i otrzymać od Fortuny do 1000 złotych przy pierwszej wpłacie, 20 PLN ekstra w formie punktów lojalnościowych oraz 100 złotych jako zakład bez ryzyka!

Fortuna to bukmacher legalny. Zarówno przygotowany przez niego kod promocyjny na bonus oraz konkursy dostępne są całkowicie zgodnie z przepisami obowiązującymi w Polsce!

W Fortunie możliwe jest nie tylko obstawianie NBA, ale także oglądanie. Transmisje udostępniane przez tego buka są bezpłatne, legalne i dostępne nawet na urządzeniach mobilnych!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button