Totolotek daje 50 PLN na Puchar Polski. Kasa dla każdego typera!

Totolotek Puchar Polski. We wtorek, to jest 29 października, startuje 1/16 finału tych rozgrywek. Bukmacher będący oficjalnym sponsorem tytularnym przygotował bonus 50 PLN dla graczy!

Totolotek daje 50 PLN na Puchar Polski. Kasa dla każdego typera!
Totolotek daje 50 PLN na Puchar Polski. Kasa dla każdego typera!

Totolotek bonus – kasa na Puchar Polski 2019!

Puchar Polski został przez wielu nieco zapomniany, ale ciagle zdarzają się w nim mecze godne uwagi. Teraz do tego dołącza specjalna promocja bukmacherska, obok której po prostu nie da się przejść obojętnie.

Totolotek, jako tytularny sponsor naszych rodzimych rozgrywek pucharowych, przygotował dla swoich klientów bonus w wysokości do 50 PLN. Co bardzo ważne, odbieranie premii nie jest niczym skomplikowanym!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Do zdobycia jest w tej ofercie 50% wartości zagranej stawki w kuponie promocyjnym. Przelew środków ma nastąpić tuż po rozliczeniu konkretnych zakładów zagranych przez graczy.

Bonus 50 PLN w Totolotku. Jak go zdobyć?
⬇️⬇️⬇️

  • Kupon zagrany za minimum 50 PLN
  • Tylko typy na Puchar Polski
  • Zakłady postawione od 29 do 31 października
  • Kasa na koncie po rozliczeniu!

Na jedno konto można otrzymać maksymalnie 50 PLN. Dodatkowe środki podlegają warunkom obrotu, ale są one wyjątkowo proste do spełniania – wystarczy postawić je jeden raz!

Do promocji nie trzeba się zapisywać. Gracze automatycznie kwalifikują się do odebrania dodatkowych pieniędzy – wystarczy, że zagrają odpowiedni kupon. Poniżej prezentujemy szczegóły, co dokładnie kwalifikuje się do bonusu.

Prezent dla nowych graczy Totolotka – kasa na start to 1000 PLN!

Dobra wiadomość – nowi gracze też mogą skorzystać z tego bonusu! Potrzebne do tego konto jest całkowicie darmowe, a jego założenie zajmuje mniej niż kilka chwil.

Na start Totolotek przygotował bonus w wysokości 1000 PLN. Premia przyznawana jest jako doładowanie 100% wartości pierwszego przelewu dokonanego na konto bukmacherskie.

Totolotek jest legalną marką, która działa w naszym kraju na mocy wszystkich niezbędnych licencji. Od pewnego czasu działa z nowym logo, ale jest to cały czas ta sama, sprawdzona firma!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button