Dłuższy kupon – większy prezent w Fortunie. Tak działa Bonus AKO LIVE!

Im więcej na jednym kuponie wydarzeń sportowych, tym pokaźniejsza premia do odebrania u bukmachera Fortuna. Dokładnie tak działa bonus AKO LIVE!

Dłuższy kupon - większy prezent w Fortunie. Tak działa Bonus AKO LIVE!
Dłuższy kupon – większy prezent w Fortunie. Tak działa Bonus AKO LIVE!

AKO LIVE to gwarancja bonusu dla typerów!

Oferta dostępna dla wszystkich osób zarejestrowanych w Fortunie. Nie trzeba się do niej zapisywać. Wszystko, czego wymaga się w niej od gracza, to postawienie kuponu w aplikacji lub na stronie internetowej.

Fortuna pozwala graczom na dodanie do kuponu AKO, zagranego LIVE, specjalnych kursów bonusowych, które powiększają wygrane. Im więcej zdarzeń, tym lepiej, ale wszystko zależy przede wszystkim od gracza – jego strategii oraz możliwości bukmacherskich.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Już trzy zdarzenia pozwalają na dodanie specjalnego kursu 1.15, a na tym dopiero wszystko się zaczyna. Co bardzo ważne, promocja jest organizowana regularne i nie tylko dotyczy wybranych przez bukmachera wydarzeń.

Fortuna daje ekstra kasę. Ile można zyskać?

  • bonus kursowy 1.15 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami
  • bonus kursowy 1.25 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 4 zdarzeniami
  • bonus kursowy 1.35 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 5 zdarzeniami

Obstawianie meczów w internecie nie jest niczym skomplikowanym i tak samo wygląda sprawa odbierania bonusu w Fortunie. Oczywiście, trzeba mieć na uwadze, że premia nie jest przyznawana automatycznie. W pierwszej kolejności istotne jest więc to, by dodać dany kurs do kuponu kwalifikacyjnego!

Bonus Fortuna może być przyznawany więcej niż jeden raz na konto. Gracz pod tym względem nie musi obawiać się o żadne ograniczenia. Ile chce, tyle może obstawiać!

fortuna obstawianie live
fortuna obstawianie live

Fortuna bonus bukmacherski. 1000 zł na start + ekstra dodatki!

Nowi gracze u legalnego bukmachera Fortuna mogą liczyć na bonus powitalny do 1000 złotych przy pierwszej wpłacie. A to jeszcze nie wszystko, bowiem mamy tu jeszcze freebet oraz Zakład Bez Ryzyka na dobry początek.

Aktywny i dostępny w Fortuna kod promocyjny brzmi „BETONLINE„. Wystarczy wpisać go w formularzu rejestracyjnym, by był uwzględniony przy przyznawaniu bonusu startowego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button