Wyzwanie Mistrzów Betclic. 40000 PLN w puli nagród. Jak to działa, co można wygrać?

Firma bukmacherska Betclic przygotowała dla graczy specjalne Wyzwanie Mistrzów. Do zdobycia jest w nim łącznie aż 40.000 PLN w różnej formie. W jaki sposób wziąć udział w tej akcji?

Promocja bukmacherska – do wygrania 40000 PLN!

Od kiedy rozpoczyna się Wyzwanie Mistrzów Betclic? Zabawa wystartowała 9 sierpnia, ale potrwa aż do 25. Kto może wziąć w niej udział? Każdy, kto ma darmowe konto u bukmachera Betclic i postanowi zapisać się do promocji.

Dla laureatów zakładów bukmacherskich nie został przygotowany przez Betclic bonus i nic poza tym. Można tutaj zdobyć także gotówkę, a osoba z miejsca pierwszego zostanie kibicem VIP podczas meczu Chelsea – Liverpool!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Jak grać w Wyzwanie Mistrzów Betclic?

Na czym polega promocja? Wyzwanie Mistrzów to zdobywanie punktów w kuponach pojedynczych lub wielokrotnych. Każdy z nich musi być zagrany za co najmniej 1 PLN, a kurs nie może być mniejszy od 1.50.

  • 5 punktów – tyle zdobywa się za każdą wygraną złotówkę w kuponach AKO
  • 3 punkty – tyle zdobywa się za każdą wygraną złotówkę w kuponach SOLO

Do zdobycia są cenne nagrody o wartości 40.000 PLN! Poniżej prezentujemy wam szczegółową strukturę wypłat, jaka jest dostępna także na oficjalnej stronie Betclic Polska.

Betclic Wyzwanie Mistrzów. Nagrody 40.000 PLN
Betclic Wyzwanie Mistrzów. Nagrody 40.000 PLN

Do promocji trzeba się zapisać. Osoby, które nie mają jeszcze konta w Betclic, mogą założyć je za darmo w każdej wolnej chwili. Przypominamy, iż cały czas można wykorzystać na stronie Betclic kod promocyjny.

Nowi gracze dostają w Betclic nawet 500 zł jako cashback, a to wszystko w legalny sposób!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button