Etoto bonus bez depozytu 2019. 20 PLN dla nowych graczy!

Jest już kolejny bonus bez depozytu w Etoto! Każdy nowy gracz tego bukmachera może odebrać 20 PLN za samo założenie konta!

Etoto bonus bez depozytu 2019. 20 PLN dla nowych graczy!
Etoto bonus bez depozytu 2019. 20 PLN dla nowych graczy!

Etoto bonus bez wpłaty

Nowa oferta specjalna dla typerów dostępna jest tylko i wyłącznie w przypadku profili założonych w dniach 1-28 lutego. Jeżeli posiadasz już konto w Etoto, nie możesz odebrać 20 PLN bez depozytu.

Chociaż bonusy bez depozytu są niezwykle popularne wśród graczy, na pewno ucieszy ich również fakt, że w najnowszej promocji od Etoto do zdobycia są także standardowe premie za przelewy na konto! Poniżej przedstawiamy informacje na temat tego, co dokładnie można zdobyć!

https://betsport24.pl/forbet-mecze-za-darmo-jak-ogladac/

Rejestracji kwalifikującej do promocji można dokonać nie tylko przez standardową stronę internetową, ale także mobilną, to jest dostępną na smartfonach czy innych urządzeniach przenośnych.

Bonus powitalny za darmo

Jeżeli zdecydujesz się dokonać pierwszej wpłaty do Etoto, będziesz mógł otrzymać 200% jej wartości w formie ekstra doładowania konta. Maksymalnie do zgarnięcia jest 100 PLN.

Jeszcze atrakcyjniej wygląda premia numer dwa. Mimo że ta to „tylko” 100% sumy wpłaty, może wynieść nawet 900 PLN, a dodatkowo przynieść 20 PLN freebetu (tylko w przypadku wpłat powyżej 40 PLN!).

Konto tymczasowe nie jest dostępne w Etoto, dlatego też nie ma możliwości, by skorzystać z bonusu bez wcześniejszej weryfikacji. Na szczęście, nie jest także wymagany żaden specjalny kod promocyjny czy inne podobne utrudnienia!

Na łamach naszej strony cały czas informujemy o wielu interesujących promocjach bukmacherskich. Jeżeli masz już konto w Etoto, może sprawdzisz, ile obecnie wynosi bonus powitalny Forbet? ;)


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button