Bukmacherzy. Transfer pieniędzy, czyli wypłaty i wypłaty

Operacje na saldzie finansowym to u operatorów z ofertą na zakłady bukmacherskie codzienność. Jeśli i my realizujemy swoje typy bukmacherskie właśnie u nich i robimy to stosunkowo często, powinniśmy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób możemy realizować płatności – tak, aby te przechodziły tak sprawnie, jak to tylko możliwe, ale i przy okazji były dla nas po prostu wygodne. Na tym skupimy się w naszym poradniku.

Bukmacherzy. Transfer pieniędzy, czyli wypłaty i wypłaty
Bukmacherzy. Transfer pieniędzy, czyli wypłaty i wypłaty

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera?

W geście każdego bukmachera jest to, aby udostępnił nam możliwość szybkiego obstawiania – niezależnie od tego, czy typować chcemy legalny poker, e-sport czy jakąkolwiek klasyczną dyscyplinę sportu. W związku z tym każdy polski operator umożliwia nam dokonywanie wpłat na jeden z kilkudziesięciu różnych sposobów. Najwolniejszym i najbardziej kłopotliwym jest klasyczny przelew bankowy, możliwy do złożenia chociażby w okienku pocztowym. Do popularniejszych metod wpłat zaliczyć można korzystanie z:

  • kart płatniczych i debetowych VISA oraz Mastercard, w taki sam sposób, jak przy płaceniu za coś w Internecie (a zatem przez podanie kodu CVC, numeru i właściciela karty);
  • systemów szybkich płatności bankowych, w tym PayU, dotpay, tpay, Przelewy24;
  • BLIKa, czyli jednej z najnowocześniejszych, ale i najwygodniejszych form płatności;
  • portfeli elektronicznych PayPal, Skrill czy Neteller u bukmacherów.
jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Aby dokonać wpłaty, można skorzystać z odpowiedniego przycisku na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej bukmachera.

Uwaga! Wpłacając pieniądze po raz pierwszy pamiętajmy, że właśnie od pierwszego depozytu bardzo często uzależniona jest wartość bonusu powitalnego.

Wypłata pieniędzy w zakładach bukmacherskich

Wypłacanie zgromadzonych środków przez wygrane zakłady bukmacherskie nie jest już takie różnorodne, jak ich deponowanie – wszystko ze względu na rządowe regulacje, które ściśle je ograniczają. W związku z tym jedyną możliwą ich formą jest przelew na konto bankowe, koniecznie należące do typującego (z właścicielem tożsamym z podanym w procesie rejestracyjnymi imieniem i nazwiskiem). Wypłata wymaga przeprowadzenia pełnej weryfikacji konta. Aby więc była możliwa, należy:

  1. Zgromadzić środki na wypłatę – muszą się ona znaleźć na koncie głównym (tych z konta bonusowego nie można wypłacać).
  2. Zweryfikować własne konto wchodząc w jego ustawienia i przesyłając skan dowodu. Bukmacherzy go wymagają, a jego przesłanie jest całkowicie bezpieczne.
  3. Zlecić wypłatę, wpisując jej kwotę w odpowiednim miejscu formularza.

Wiele legalnych bukmacherów ma podpisane umowy z bankami. Jeżeli więc to u nich zlecamy wypłatę, ta pojawi się na naszym koncie bankowym ekspresowo, zaledwie w przeciągu kilkunastu minut. Pamiętajmy, aby przy wypłacaniu zostawić sobie pieniądze na późniejsze obstawianie i typy bukmacherskie oraz ich realizację.

Najlepsze strony do szybkich wypłat wygranych

Choć większość bukmacherów stara się nam zaoferować tak dużą ilość deponowania pieniędzy na saldzie depozytowym, jak to tylko możliwe i maksymalnie ułatwić proces wypłat środków z wygranych, są bukmacherzy, którzy robią to zdecydowanie najlepiej. Poniżej przedstawiamy sylwetki dwóch, na których warto zwrócić uwagę właśnie pod tym względem.

Metody płatności eFortuna
Metody płatności eFortuna

Wypłaty i wpłaty w STS

Star-Typ Sport (STS) jest jednym z bukmacherów najbardziej elastycznych pod kątem dokonywania wpłat na saldo wewnątrz jego serwisu. Oferuje kilkadziesiąt różnych jego form, dzięki czemu każdy typujący może sobie wybrać tę najbardziej mu odpowiadającą. Wpłaty realizowane są szybko – podobnie, jak wypłaty. STS współpracuje z wieloma bankami, umożliwiając niemal ekspresowe wypłacanie środków. Zarówno z serwisu internetowego, jak i aplikacji mobilnej.

Można sprawdzić, jak obstawia się u tego bukmachera dzięki bonusowi bez depozytu w wysokości 29 PLN. Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„.

Wypłaty i wpłaty w Fortunie

Fortuna to kolejny bukmacher, który pozwala na korzystanie z wielu metod wpłacania pieniędzy. Oprócz bezpośredniego korzystania z banków (szybkie płatności są realizowane przez nią samą), można korzystać z mnóstwa innych form deponowania, zawsze przekazujących pieniądze w sposób błyskawiczny. Fortuna również umożliwia ekspresowe wypłacanie zgromadzonych środków pieniężnych, także poprzez aplikację mobilną.

—–

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem. 

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button