Bukmacher STS – warto grać?

Bukmacher STS to najpopularniejszy obecnie bukmacher w Polsce. Chyba nie ma osoby w naszym kraju, który by nie znał tego bukmachera. STS jest nie tylko bukmacherem internetowych ale także stacjonarnym, posiadającym setki punktów naziemnych w całym kraju.

sts bukmacher

Bukmacher STS numerem jeden w Polsce?

Gdy bukmacher STS zaczynał działalność w Polsce był niemal jedynym graczem. Bardzo szybko opanował Polski rynek i stał się natychmiast liderem wśród wszystkich legalnie działających bukmacherów. Oferta jaką posiada, kursy i bonusy wszystko to czyni, że STS wciąż jest ważnym graczem i dlatego posiada tak wiele punktów stacjonarnych i wielu klientów w internecie.

Obecnie bukmacher STS oferuje swoim graczom doskonały bonus bez wpłaty 29 PLN. Czyli zaraz po rejestracji na konto gracza trafia 29 PLN, które można wykorzystać na obstawianie meczów. Jedyne co trzeba zrobić to wpisać kod promocyjny podczas rejestracji u bukmachera STS. Kod promocyjny to: BETONLINE

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

W 2017 roku, kiedy weszła w życie nowa ustawa hazardowa bukmacherowi STS doszło kilku konkurentów, jednak wciąż bukmacher STS jest największym podmiotem hazardowym w kraju.


Depcze mu po piętach Fortuna i Etoto, jednak minie sporo czasu zanim dogonią STSa. Ich pozycja póki co nie jest zagrożona, z resztą zapowiadana ekspansja bukmachera STS na rynki zagraniczne właśnie się dokonała. Bukmacher atakuje rynki Wielkiej Brytanii, Niemiec i innych krajów.

Nie będzie to łatwe, to z pewnością wielkie wyzwanie przed włodarzami tego bukmachera, jednak trzymamy kciuki za Polską firmę.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button